Zgubione folie stretch jumbo

Ostatnio u mnie w domu można powiedzieć, że wydarzają się istne czary mary, ponieważ wszystko zaczęło mi ginąć! Sam jestem w ogromnym szoku, na prawdę. Na początku zginęła mi folia stretch, którą kupiłem kilka dni wcześniej. Dokładnie pamiętam, gdzie ją położyłem, jednakże w tym miejscu jej nie ma. Pytałem wszystkich domowników, jednakże wszyscy zgodnie stwierdzają, że jej nie widzieli. Również zginęła mi folia stretch jumbo.

Gdzie jest moja folia stretch jumbo?

folia stretch jumboKilka dni temu używałem jej i położyłem ją w garażu w miejscu, w którym zawsze tą folię kładę. Jednakże patrzę wczoraj, no i nie ma tej folii! Szukałem jej po całym garażu, na prawdę możecie mi wierzyć, że przewertowałem niemalże wszystko w tym garażu, no i nie znalazłem. Nawet szukałem w domu, no i niestety też mi się nie udało znaleźć. Jeszcze na dodatek zginęła mi dzisiaj druga folia, tym razem kupiona przeze mnie tydzień temu wytrzymała folia stretch jumbo. Tutaj muszę szczerze powiedzieć, że na prawdę nie pamiętam dokładnie gdzie ją kładłem. Przy poprzednich foliach byłem na prawdę pewien tego, gdzie one się znajdować powinny, to akurat jeżeli chodzi o tą folię, to za nic w świecie nie pamiętam, gdzie ją położyłem. Podobnie, jak poprzednich folii, tej folii również szukałem niemalże wszędzie i nigdzie nie znalazłem… Nie wiem już sam, gdzie te wszystkie rzeczy się znajdują. Domownicy, którzy mieszkają ze mną również nie mają pojęcia, gdzie to wszystko jest. Mój młodszy brat nawet próbował pomóc mi znaleźć, jednakże jak już wspomniałem znaleźć się tych wszystkich rzeczy nie udało.

Jestem przez to rozdrażniony, ponieważ po prostu już nie mam zielonego pojęcia, gdzie te wszystkie rzeczy mogą się znajdować. Nie mogę przestać myśleć o tym, gdzie te rzeczy się znajdują. Mam wrażenie, że ktoś je specjalnie przede mną schował i teraz ma niezły ubaw.

Więcej info na: https://www.stretchpack.pl