Zestaw pościeli peppa

 

Ponieważ bajki, zwłaszcza te dla małych dzieci nie są w żaden sposób dostosowane do płci dziecka, w związku z czym oglądają je zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Moim zdaniem jest to bardzo dobra prawidłowość, ponieważ między innymi dzięki wspólnym ulubionym bohaterom z bajek, dzieci nawiązują kontakty. Jednak problem pojawia się w sytuacji, gdy poszukiwane są gadżety z różnego rodzaju postaciami z kreskówek.

Zestaw pościeli peppa dla chłopczyka i dziewczynki

pościel peppaMój synek uwielbia bajki, gdzie główną bohaterką jest zabawna świnka, przeżywająca różnego rodzaju przygody. Jednak świnka, jak wiadomo jest stworzeniem różowym, w związku z czym zwykle wszystkie gadżety przygotowywane są właśnie w kolorze różowym. Nie jest to kolor dla chłopczyka, co mój synek skomentował smutnym głosikiem oznajmiając mi, że nie chce czegoś takiego. Na szczęście pościel peppa dostępna w sklepach, jest dostępna w wersji zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dla dziewczynek świnka występuje na różowym bądź też żółtym tle, z kolei w wersji dla chłopców ta sama postać znajduje się na tle niebieskim. Pomimo faktu, że świnka sama w sobie jest różowa, na tle niebieskim jest gadżetem idealnym dla chłopca, z czego mój synek bardzo się cieszy. Pościel jest wykonana z naturalnego materiału, dzięki czemu uznałam, że jest to produkt na tyle dobry i na tyle dostosowany do potrzeb mojego synka, że bez obaw zdecydowałam się na zakup.

Pomimo faktu, że większość firm uznaje, że ponieważ bohaterka pewnej bajki dla dzieci jest różowa, to gadżety z jej postacią będą dostępne tylko w takiej kolorystyce, bardzo się cieszę że udało mi się znaleźć producenta pościeli, który pomyślał również o męskiej części fanów. Świnka na niebieskim tle idealnie nadaje się do sypialni chłopca.