Zestaw garnków na prezent ślubny

Moja kuzynka zaskoczyła mnie dając mi zaproszenie na swój ślub. Początkowo sądziłam, że będzie robiła małe wesele, ale ona zdecydowała się zaprosić całą rodzinę. Potwierdziłam swoją obecność, bo dawno nie byłam na żadnym weselu a miałam ochotę się pobawić i dobrze zjeść.

Garnki w zestawie idealnym prezentem ślubnym

zestawy garnków wmfKuzynka nie wspominała nic na temat prezentu a na zaproszeniu takich informacji nie było i dlatego postanowiłam kupić coś na własną rękę. Wiedziałam mniej więcej czego moja kuzynka potrzebowała i wybranie odpowiedniego prezentu nie było dla mnie żadnym wyzwaniem. Postawiłam na jakieś porządne garnki, których kuzynka wcale nie miała. Używała jakiegoś jednego garnka, który kiedyś dała jej matka. W sklepie jak byłam na zakupach to oglądałam zestawy garnków wmf, które w mojej ocenie idealnie nadawały się na prezent ślubny. Były one solidnie wykonane a w zestawie było mnóstwo garnków różnej wielkości. Była tam nawet patelnia. Nie kupiłam tego zestawu garnków od razu, ponieważ chciałam się jeszcze nieco zastanowić. Następnego dnia jednak wróciłam do tego sklepu i dokonałam zakupów. Sprzedawca zapakował mi wszystko w elegancki karton, który owinął jasnym papierem i wstążką. Miałam gotowy prezent ślubny dla kuzynki i zostało mi tylko kupienie jakiejś ładnej laurki. W dniu ślubu byłam bardzo podekscytowana, ponieważ ciekawiło mnie, czy kuzynka będzie zadowolona z garnków. które dla niej wybrałam. Goście dawali różne prezenty, ale garnki kupiłam jako jedyna. 

Kuzynka po weselu zadzwoniła do mnie, żeby podziękować za idealny prezent. Planowała kupić sobie jakieś garnki po ślubie, ale dzięki mnie już nie musiała nic szukać. Dostała dobrej jakości zestaw garnków, o których słyszała i cieszyła się, że mogła z nich korzystać.