Zawieszki na alkohol – warto?

 

Istnieje wiele ciekawych dodatków, które urozmaicą całe wesele. Jednym z nich są zawieszki na wódkę, które są coraz częściej wybierane jako dodatkowe akcesoria weselne. Tak przyozdobiony alkohol może być bardzo dobrze zapamiętany i również będzie się o wiele ciekawiej prezentował. 

Zawieszki na wódkę

zawieszki weselne na alkoholMogą być one naprawdę różnorodne. Jedni kupują gotowe zawieszki, jeszcze inni, ci bardziej kreatywni, sami tworzą małe dzieła. Pomimo tego, że w istocie zawieszki weselne na alkohol są drobnym elementem, którego nie widać na pierwszy rzut oka z dużej odległości, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że ich rola jest naprawdę istotna. Sam alkohol nie jest niczym estetycznym, dlatego tym bardziej warto pobawić się wyeksponowaniem go, aby na stole prezentował się jako szczególny dodatek. Takie zawieszki z pewnością pobudzą większe poczucie estetyki i po prostu alkohol będzie się lepiej prezentować wśród reszty weselnych dodatków znajdujących się na stołach. Dodatkowo te zawieszki sprawiają, że ten alkohol nie będzie wydawał się taki sam jak wszędzie. Są one świetną alternatywą dla drukowanych etykiet, bo jednak takie etykiety wymagają o wiele więcej pracy, a jednak nie każdy ma na to czas, zważywszy na to, że przeważnie na takim weselu jest dużo alkoholu. Taki element może być również motywem przewodnim całego wesela. Uwidocznione butelki na stołach mogą współgrać chociażby z zaproszeniami, które goście dostali przed rozpoczęciem się wesela.

Dzięki temu, że zawieszki są bardzo różnorodne, swobodnie można dobrać ich styl pod swoje osobiste preferencje. Popularne są zarówno tradycyjne zawieszki w formie papierowej, ale także można spotkać się z ozdobnymi kartonikami, drewnianymi konstrukcjami, wstążkami i wieloma innymi ciekawymi metodami.