Zatrudniam pracownika do oklejania samochodów

 

W dzisiejszych czasach to trzeba mieć usługi na wysokim poziomie oraz stosunkowo niskie ceny. Wiem, że jeżeli chcę być ceniony w swojej branży to muszę zainwestować w dodatkowe usługi, które przyniosą mi dodatkowe i co ważne wysokie zyski.

Nowy pracownik fachowo okleja samochody w dobrej cenie

oklejanie samochodów cenaZdecydowałem, że wprowadzę do oferty oklejanie samochodów, ponieważ już nie raz klienci pytali mnie o taką usługę a konkurencja już się w tym specjalizuję. Na oklejanie samochodów cena będzie niska, ponieważ muszę zachęcić klientów, aby skorzystali z moich usług. Ja niestety nie mam o tym zielonego pojęcia, dlatego uznałem, że doskonałym rozwiązaniem będzie zatrudnienie wyspecjalizowanego pracownika. U mnie pracuje taki Norbert, który ma doświadczonego brata w tym temacie. Zagaiłem go i umówiłem się na spotkanie z jego bratem. Mógłby pracować u mnie na pół etatu i nie rezygnować ze swojej obecnej pracy. Mam nadzieję, że się zgodzi na takie rozwiązanie. Zanim zainwestowałem w cały sprzęt to postanowiłem najpierw zdobyć dodatkowego pracownika. Norberta brat chętnie przyszedł do mnie na spotkanie a moja propozycja mu zdecydowanie odpowiadała. Razem pojechaliśmy na zakupy i zainwestowałem tylko w najlepsze materiały, które polecił mi nowy pracownik. Zna się na tym i wiem, że mogę mu zaufać. Na pierwszego klienta to nie musieliśmy długo czekać. Przyjechał facet, który już jakiś czas temu pytał mnie o to całe oklejanie. Brat Norberta fachowo okleił samochód klienta i wiedziałem, że to świetna inwestycja będzie.

Teraz to brat Norberta pracuje u mnie na cały etat. Zaoferowałem mu znaczną podwyżkę co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji. Do zakładu zgłasza się mnóstwo klientów a ja liczę zyski. Dobrze, że udało się szybko znaleźć fachowca.