Zatrudniam człowieka do montażu nowoczesnego ogrodzenia

Ostatnio mamy nawał roboty i powoli przestajemy wyrabiać się ze zleceniami. To ostatni moment, aby zatrudnić jakiegoś nowego pracownika do grodzeń. Pracuje przy tym Marian, ale on sam nie jest w stanie się wszystkim zająć na czas. 

Zatrudniony pracownik radzi sobie z montażem nowoczesnych ogrodzeń

montaż nowoczesnych ogrodzeńNie miałem zbytnio czasu, żeby prowadzić rekrutację to postanowiłem poprosić o pomoc swoją asystentkę. Ma odpowiednie doświadczenie i będzie wiedziała jak rozmawiać z potencjalnym pracownikiem. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za montaż nowoczesnych ogrodzeń i szukam tylko człowieka z doświadczeniem. Nie mamy czasu na nauki, bo terminy nas gonią. Olka zadeklarowała, że wszystkim się zajmie i nie muszę się przejmować. Ja mogłem wrócić do swoich obowiązków. Na ogłoszenie odpowiedziało wielu chętnych, ale nieliczni posiadali niezbędne doświadczenie. W końcu Olka powiedziała mi, że ma chłopaka, który twierdzi, że wie jak robić montaż nowoczesnych ogrodzeń i zaprosiła go na sprawdzenie umiejętności. Do roboty zabrał go Marian, żeby ocenić jak idzie mu robota. Z niecierpliwością czekałem na jakieś informację od niego. Kiedy wrócili do firmy, to po minie Mariana widziałem, że jest bardzo zadowolony. Chłopak się sprawdzić i świetnie sobie radzi z montażem tego typu ogrodzeń. Zatrudniłem go od zaraz i jeszcze tego samego dnia wykonywał montaż nowoczesnych ogrodzeń razem z Marianem. No teraz to już wyjedziemy na prostą i wykonamy wszystkie zlecenia na pewno na czas. Takiego człowieka potrzebowałem.

Wszystkie ogrodzenia, które były do zamontowania postawiliśmy na czas. Wiedziałem, że z nowym pracownikiem to będzie wykonalne i nie obawiałem się o żadne opóźnienia. Na pewno zostanie z nami na stałe, ponieważ bardzo się stara w pracy.