Zaprojektowanie reklamy poligrafii

Niemalże każdy biznes oparty jest na dobrej reklamie. Bez reklamy nie osiągnie się aż tak dużych wyników jakby się chciało. Reklama to podstawa zaraz po dobrym wyrobie.

Poligrafia i popularne usługi

PoligrafiaDlatego ja specjalizuję się w reklamie, chce pomagać innym wypromować swój produkt, tak by mogli go sprzedać, czy tez by dotarli z nim do dużej liczby odbiorców. Ostatnim moim zdaniem było przygotowanie reklamy dla usług drukarskich pewnej firmy drukarskiej. Drukarnia ta jest dość duża oraz ma spore zyski, ale zawsze warto dążyć do perfekcji w każdym calu, by zwiększyć tylko sprzedaż. Firma ta jest położona w malowniczych Katowicach oraz na tym rynku nie mają żadnej konkurencji, co tylko ułatwiło mi zdanie na obszarze tego regionu. Ale za cel wzięłam sobie fakt, by dotrzeć do oddalonych rynków, tam gdzie jednak jest jakaś konkurencja. Głównie skupiłam się by przedstawić jedną z ich usług, jaką jest bezkonkurencyjna poligrafia w Katowicach, nie każdy zakład tego typu oferuje takie usługi, a na nie jest coraz większe zapotrzebowanie. To było moją myślą przewodnia do tej reklamy. Inną usługą której poświęciłam czas było bindowanie, z tej usługi też coraz więcej ludzi korzysta i dobrze jak dla tej firmy. W reklamie skupiłam się też na fakcie, że firma ta może sama dostarczać zamówione zlecenie własnym kurierem. To też jest jakiś plus. Drukarnia ta jest dość nowoczesna, ma bogate zaplecze pracy oraz bardzo profesjonalny sprzęt, dlatego zdjęcia tych sprzętów umieściłam w folderze reklamowym. Na jednym ze zdjęć jest ksero wielkoformatowe.

Patrząc na nie trudno powiedzieć co przedstawia, ale opis zdjęcia wszystko wyjaśnia. To jeden z elementów, które przyciągają uwagę potencjalnego konsumenta. Taka reklama u nas nie jest droga, tylko pracochłonna, co wymaga ode mnie sporo wysiłku, ale to nic.