Zamówienie renowacji felg przez Internet

Od razu wiedziałem, że nie dam rady znaleźć punktu w moim mieście, który od ręki załatwi moją sprawę. Generalnie było to już ładne lata temu, a co za tym idzie na Śląsku nie było jeszcze tylu punktów, w których ofercie była renowacja felg.

Renowacja felg to dobra oferta

renowacja felg Owszem, powoli wchodziło to na nasz rynek, w Opolu było już parę zakładów które się w tym specjalizowały, tak samo jak w Gliwicach powoli otwierały się kolejne firmy. Na tamten jednak moment miałem prawdziwy problem, by umówić się z kimś na już, kto zająłby się renowacją felg od mojego samochodu. Gdy zacząłem szukać informacji przez Internet, jeszcze wtedy bardzo wolno działający, udało mi się trafić na stronę lokalnego oddziału. W ofercie były najwyższej jakości renowacja felg w Gliwicach oraz zupełna nowość na polskim rynku – malowanie proszkowe. Było to coś, co już na pierwszy rzut oka wyglądało interesująco, a co za tym idzie – zaraz zainteresowałem się co to właściwie jest. Okazało się, że jest to zupełnie nowa metoda malowania między innymi felg w taki sposób, że nie tylko wyglądają znacznie lepiej niż przy standardowym malowaniu, ale dodatkowo chronią przed rdzą. Postanowiłem nie czekać aż rdza pojawi się na moich felgach. Okazało się, że można było wypełnić internetowy formularz, i umówić się na konkretny dzień kiedy dostarczy się felgi do renowacji oraz malowania proszkowego. Wybrałem pierwszy dostępny termin, który przypadał dwa tygodnie później. Gdy nadszedł ten dzień nie mogłem doczekać się efektu. Renowacja felg wyszła świetnie – nie było nawet widać co wcześniej było uszkodzone. Jeśli jednak chodzi o malowanie proszkowe, to muszę tu użyć słowa „perfekcja”.

Każdy znajomy który widział mój samochód po tym zabiegu pytał, jak udało mi się to osiągnąć. Nie ukrywałem tego przed nikim, co dało natychmiastowo widoczny rezultat. Już po miesiącu każdy miał zupełnie inaczej wyglądające felgi.