Zamawianie wesołych karykatur

 

Mam z młodszą siostrą bardzo dobry kontakt. Mimo że, jak to rodzeństwo, często były między nami sprzeczki, to ogólnie chyba mogę powiedzieć, że jesteśmy dla siebie najbliższymi przyjaciółkami. Również z tego powodu, gdy robimy sobie prezenty na jakieś okazje, to staramy się wymyślić coś, co w jakiś sposób zaskoczy i najlepiej rozśmieszy odbiorczynię takiego prezentu.

Artyści robiący wesołe karykatury z możliwością zamówienia

wesoła karykatura na zamówienieJuż wpadałyśmy na najróżniejsze pomysły i to za każdym razem inne. Takie zróżnicowanie spowodowało, że już powoli kończyły nam się pomysły, a przecież żadna z nas nie chciała powtórzyć jakiegoś upominku, który już kiedyś sobie ofiarowałyśmy. I to była moja zagwozdka przed zbliżającymi się urodzinami siostry. Pewnego dnia, gdy przeglądałam sobie internet natrafiłam na śmieszny obrazek przedstawiający pewną znaną osobę w karykaturalny sposób i od razu mnie to olśniło. Taka wesoła karykatura na zamówienie byłaby czymś zupełnie nowym i zaskakującym jeśli chodzi o zbiór prezentów, które do tej pory między sobą wymieniłyśmy. Znalazłam następnie w sieci osobę, która takie karykatury wykonywała. Poszukałam jakiegoś dobrego zdjęcia mojej siostry, by można było na jego podstawie zrobić wspominaną karykaturę i pozostało mi już tylko czekać na rezultaty. Najpierw dostałam zdjęcie wykonanego rysunku i już dawno nic nie wywołało u mnie takiego śmiechu – właśnie takiego efektu oczekiwałam od takiej formy rysunku.

Następnie oczywiście otrzymałam karykaturę zgrabnie zapakowaną na mój adres, którą później mogłam już przekazać siostrze. I zarówno ona, jak i jej goście urodzinowi, wybuchnęli śmiechem, gdy zobaczyli, w jaki sposób została przedstawiona. Tak więc udało się nam utrzymać naszą tradycję śmiesznych prezentów.