Zamawiam odzież ochronną dla pracowników

Prowadzę firmę budowlaną i dbam o wyposażenie wszystkich swoich pracowników. Często pracujemy na zewnątrz i muszę zadbać, ażeby byli odpowiednio ubrani. Bardzo często zamawiana jest odzież ochronna oraz buty robocze, w które zaopatruję się u swojego znajomego producenta.

Odzież ochronna jest przydatna

odzież ochronnaMa on bardzo bogatą ofertę i dostępna jest u niego również odzież antyelektrostatyczna z najlepszych materiałów. Dzięki dobrej współpracy załatwiłem mu klienta, który zaopatruje się u niego w obuwie medyczne i nawet bardzo mi podziękował za namiar na tego producenta, bo jego odzież medyczna jak stwierdził jest doskonała. Naturalnie w ofercie znajdzie się także odzież gastronomiczna i producent cieszy się dobrą opinią. Moi pracownicy bardzo cenią sobie buty robocze, które dla nich zamawiam. Ciągle powtarzają, że te buty robocze są bardzo wygodne a co najważniejsze trwałe. W mojej branży buty robocze muszą być bardzo wytrzymałe. Ja sam noszę ubranie robocze i czasami pomagam pracownikom podczas budowy jak mamy dużo pracy do wykonania. Ostatnio jak skończyliśmy projekt to dostałem nowe zlecenie. Widziałem, że już trzeba zamówić buty robocze dla kilku pracowników a i odzież ochronna by się przydała, dlatego zanim pojechaliśmy na nowe zlecenie to złożyłem u producenta zamówienie. Chcę mieć pewność, że moi pracownicy mają skompletowaną całą odzież, która jest im niezbędna podczas wykonywania prac budowlanych. Producent jak zwykle wywiązał się ze wszystkiego wzorowo i zamówiona odzież ochronna dotarła na czas. Przysłał też niezbędne buty robocze i byliśmy gotowi na nowe zlecenie.

Ja sobie cenię takich kontrahentów, którzy są rzetelni. Dzięki temu świetnie się współpracuje i powstaje zaufanie, które jest bardzo ważne. Dobrze mieć takich kontrahentów. To ważne.

Więcej www.kegel24.pl