Zakup walizek kabinowych

Moi rodzice kilka miesięcy temu mieli czterdziestą rocznicę ślubu. Z tej okazji z moim rodzeństwem chcieliśmy żeby dostali wyjątkowy prezent. W sumie wszyscy dosyć dobrze zarabiamy dlatego też było nas stać na to żeby prezent ten nie należał też do najtańszych.

Walizki do samolotu dla rodziców

walizki kabinowe do RyanairaDoszliśmy do wniosku, że wykupimy dla rodziców wycieczkę za granicę. Oni jeszcze nigdy nie byli nigdzie poza krajem. Dlatego też taka wycieczka byłaby dla nich na pewno wyjątkowa. Mój brat znalazł w sumie coś jak najbardziej odpowiedniego dla nich. Ja stwierdziłam, że do tego prezentu kupię im jeszcze walizki na podróż i do tych walizek włożymy zaproszenie na wycieczkę. Był to świetny pomysł. Wiedziałam, że rodzice będą lecieli Ryanairem dlatego też musieli mieć specjalną walizkę. Wiem gdzie jest sklep gdzie są walizki kabinowe do Ryanaira w różnych rozmiarach. Po procy pojechałam tam i zaczęłam wybierać odpowiednie walizki dla rodziców. Oni pewnie spakowali by się w jedną walizkę. Ale ja chciałam żebym mieli dwie. dla mamy wybrałam taką walizkę typowo kobiecą. Bardzo mi się spodobała od razu. A dla taty męską ciemną walizkę, w której też na pewno wszystko co będzie mu potrzebne podczas podróży zmieści. Kupiłam te dwie walizki i okazało się, że przy zakupie dwóch walizek tego dnia jest rabat. Byłam z tego powodu zadowolona bo zawsze w ten sposób może udać się coś zaoszczędzić. Walizki prezentowały się bardzo dobrze.

W domu włożyłam do nich zaproszenie na wycieczkę i zapakowałam. W domu rodziców wspólnie z rodzeństwem wręczyliśmy prezent. Rodzice byli trochę zaskoczeni tym, że dostali właśnie walizki. Gdy je otworzyli byli jeszcze bardziej zaskoczeni ale i bardzo szczęśliwi. Widziałam, że nie spodziewali się takiego prezentu od nas.