Zakup tapety winylowej na działkę

Kilka miesięcy temu kupiliśmy z mężem działkę pod miastem. Na tej działce jest naprawdę ładny domek chociaż trzeba w nim parę rzeczy odświeżyć lub też zrobić po prostu po swojemu. Wiadomo, że poprzedni właściciel miał zupełnie inny gust od naszego.

Tapeta winylowa do domku

tapeta winylowa na flizelinieJa chciałam przede wszystkim zmienić w tym domku podłogi. Po porostu to co było, było dla mnie nie do przyjęcia. Zresztą zmiana podłóg nie jest wcale aż tak bardzo kosztowna. Stwierdziłam, że możemy przecież kupić najtańsze panele i wtedy podłoga będzie wyglądała naprawdę dobrze. Bo jednak gdy będzie coś nowego to zaraz będzie to widać. Dla mojego męża położenie nowych podłóg to nie jest nic wielkiego. On nie raz nowe podłogi kładł już w domu. Zresztą trzeba także pomalować ściany na jakiś inny kolor. Ten kolor jaki jest nie za bardzo mi się podoba. I także myślałam o tym żeby w miejscu gdzie jest kuchnia na ścianie umieścić tapetę. Taka tapeta winylowa na flizelinie byłaby odpowiednia. Moim zdaniem taka tapeta odznaczyła by widocznie część salonu i część kuchni. Kiedyś widziałam u kogoś takie rozwiązanie gdzie została użyta tapeta właśnie i uważam, że jest to naprawdę dobry pomysł. Mi przynajmniej takie rozwiązanie odpowiada. Wiadomo bowiem, że tapeta będzie także dużo tańsza od płytek. Zresztą mój mąż chociaż sam wiele rzeczy potrafi zrobić sam to płytek nie potrafi położyć. A tapeta myślę, że nie będzie stanowiła dla niego żadnego problemu.

W sumie wystarczyła nam tylko jedna wizyta w markecie budowlanym żeby kupić nam wszystkie potrzebne rzeczy do przeprowadzenia remontu domku. Razem wszystko to nas trochę kosztowało. Jednak mam nadzieję, że było warto. W następnym tygodniu mąż ma wziąć dwa dni wolnego i zacznie już wtedy przeprowadzać remont na działce.