Zakup oryginalnych tuszy do drukarki laserowej

Mając duża firmę często drukujemy bądź kopiujemy dokumenty, które są niezbędne do podpisania umowy z naszym klientem. W tym przypadku jakość druku jest bardzo ważna, ponieważ klient musi wiedzieć co podpisuje, dlatego istotne znaczenie ma wybór tonera do drukarki. Inaczej mógłby jej nie podpisać a co gorsza moglibyśmy przez to stracić nie tylko jego jako klienta, ale również innych, gdyby dowiedzieli się, że jako przedsiębiorstwo popełniamy takie błędy jak nieczytelna umowa.

Oryginalne tonery = wysoka jakość druku

toner do drukarki laserowej brotherJako przedstawiciel swojej firmy jestem odpowiedzialna za to, aby wszystkie dokumenty przygotowane na spotkanie z klientem były odpowiednio przygotowane, dlatego ogromne znaczenie ma tutaj jakość druku, która powinna być wysoka a szczególne znaczenie ma to podczas drukowania projektów, planów czy też zdjęć. W tym przypadku każdy nawet najmniejszy element powinien być widoczny. Klient nie może domyślać się co to może być, ponieważ później możemy mieć z tego powodu duże problemy. Niska jakość powoduje, że dokument nie jest czytelny, ponieważ litery czy rysunki nie są w kolorze czarnym a szarym, dlatego stawiam na oryginalny toner do drukarki laserowej brother.  Niektórzy twierdzą, że oryginały są droższe od zamienników, jednak czy zamiennik zagwarantuje mi wysoką jakość druku, czy pozwoli wydrukować taką samą ilość dokumentów co oryginał, czy na pewno będzie pasował do mojej drukarki? Tego nigdy nie wiemy, dlatego ja wolę nie ryzykować.

W przypadku oryginalnych tuszy wiem, że są one produkowane przez tego samego producenta co drukarki, dlatego są dopasowywane do każdego rodzaju sprzętu. Poza tym czy zamiennik w przeliczeniu na koszt wydrukowania jednej kartki naprawdę jest tańszy od oryginalnego? Otóż nie, gdyż nie pozwala na wydruk takiej samej ilości dokumentów.