Wywóz gruzu po remoncie

 

Babcia mojego męża bardzo długo chorowała. Pomagaliśmy jej w podstawowych potrzebach, robiliśmy zakupy. Jednak przyszedł na nią czas i odeszła z tego świata zostawiając nam swój dom. Miał on swój urok, jednak wymagał remontu.

Kontener na gruz wywiózł wszystko, co niepotrzebne

wynajem kontenerów na gruz wrocławRazem z mężem rozpoczęliśmy planowanie remontu, bo wiedzieliśmy, że pracy będzie naprawdę dużo. Od razu rozpoczęliśmy poszukiwania firmy budowlanej, która pomogłaby spełnić nam marzenia o tym w jaki sposób nasz nowy domek miałby wyglądać. Szef ekipy powiedział, że niezbędny nam będzie kontener na gruz ponieważ bardzo dużo pracy przed nami, trochę wyburzeń i trzeba pomyśleć o tym, by poszukać odpowiednio dużego kontenera. Nie znaliśmy się na remontach, więc całkowicie zaufaliśmy szefowi ekipy remontowej. Powiedział, że jego znajomy prowadzi wynajem kontenerów na gruz wrocław i nie mamy się niczym martwić. I faktycznie tak było. Następnego dnia przyjechał szef firmy, który prowadzi właśnie wynajem kontenerów i rozejrzał się po domku. Odpowiadaliśmy mu na pytania dotyczące tego w jaki sposób remont będzie przebiegał i co planujemy. Spisał sobie wszelkie niezbędne informacje i już kolejnego dnia pod naszym domem stanął sporych rozmiarów kontener. Na początku przeraziliśmy się, że będzie on za duży i pociągnie za sobą dodatkowe koszta. Jak się jednak szybko okazało kontener znacznie ułatwił pracę ekipie, bowiem mogli oni wyburzać i niczym się nie martwić, bo wszystko było gotowe.

Dobrze, że zaufaliśmy szefowi tej ekipy, bowiem nie dość, że szybko i sprawnie podstawił odpowiednich rozmiarów kontener to jeszcze wywiózł go, gdy ten tylko się napełnił. Cieszyliśmy się, że remont naszego domku po babci idzie tak sprawnie i już za kilka tygodni będziemy mogli się wprowadzić. 

Dobra oferta na eko-city.com.pl