Wypożyczalnia eleganckich namiotów

W tym roku byłam sama z koleżanką na wakacjach. Tak się niefortunnie złożyło, że mój mąż musiał pojechać w ważną delegację, której w żaden sposób nie mógł przełożyć. A mąż koleżanki zmienił pracę i nie miał jeszcze prawa do korzystania z urlopu.

Niedroga wypożyczalnia namiotów niedaleko

wypożyczalnia namiotówNa początku stwierdziłyśmy, że zostaniemy w domu, bo same jechać to nie będzie nic fajnego. Jednak było tak ciepło, że stwierdziłyśmy, że w trakcie urlopu nie będziemy siedziały w domu i pojedziemy nad morze trochę odpocząć i się poopalać. Pogoda była naprawdę idealna do tego by się spakować i jechać nad wodę. Wynajęłyśmy sobie bardzo ładny pokój w pensjonacie i planowałyśmy naprawdę odpocząć.Rano chodziłyśmy na plażę a także wieczorem na taki dłuższy spacer. Pewnego dnia na plaży odbywało się wesele. Było to jak dla mnie nietypowe wesele bo odbywało się w namiocie. Wiedziałam, że gdzieś niedaleko znajduje się niedroga wypożyczalnia namiotów i pewnie tam ten namiot był właśnie wypożyczony. Był to punkt gdzie był wynajem namiotów weselnych i nie tylko. Był też wynajem hal namiotowych, w których można było zrobić naprawdę duże imprezy plenerowe na przykład imprezy firmowe. Taki wynajem namiotów to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Tak właśnie przyglądałyśmy się z zewnątrz jak wyglądał ten namiot. I był naprawdę bardzo elegancki. Było to naprawdę upalny dzień i także gorący wieczór także wesele w takim namiocie jest jak najbardziej na miejscu. Uważam nawet, że jest coś w tym romantycznego, mieć wesele na plaży.

Szkoda, że mogłyśmy namiot ten oglądać tylko z zewnątrz bo byłyśmy bardzo ciekawe tego jak wygląda on w środku. Jednak jeśli w środku było przynajmniej połowę tak ładnie jak na zewnątrz to musiało być ładnie. Na pewno w namiocie grał głośno zespól. Jednak z zewnątrz nie było słychać praktycznie muzyki.