Wyposażenie dla sklepu

Jestem Karol otwieram z żoną sklep z ubraniami. Żona będzie w nim pracować. Mamy małą córeczkę więc branża jest dopasowana do naszych potrzeb. Moja żona zna rynek bardzo dobrze. Córka ma już rok i przez ten czas zdążyliśmy się zorientować, że na rynku brakuje małych, przyjaznych sklepików, w których można kupić ubrania i wyposażenie dla maluszków.

Oferowano nam wyposażenie dla sklepu zoologicznego!

wyposażenie sklepów zoologicznychZależy nam na sprzedaży ubrań i rzeczy lokalnych producentów. Lokal mamy już przygotowany. Mieszkamy w dużym domku i dobudowałem spore pomieszczenie, które zostanie przekazane na ten cel. Potrzebujemy regałów. Pojechaliśmy do lokalnego producenta, który zajmuje się sprzedażą i wynajmem regałów i innych rzeczy potrzebnych do prawidłowej działalności sklepu. Regały sklepowe używane, prezentowane przez producenta mają wysoką jakość. Producent jest bardzo znany na rynku. Dostał już kilka nagród i wyróżnień za swoje produkty. Stojaki metalowe, które ą niezbędne przy montażu zostały przez nas także zamówione. Producent ma na sprzedaż także profesjonalne wyposażenie sklepów zoologicznych. Jednak ta branża nas nie interesuje więc nie omawialiśmy takich szczegółów. Skupiliśmy się tylko na rzeczach, które nas interesowały. Używane wyposażenie sklepów, które zaproponował nam producent było w tańszej cenie. Nie chcemy wydawać nie wiadomo jak dużych pieniędzy na regały. Ważniejsze jest dla nas to co na regałach będzie stało. Producent współpracuje z dekoratorem. Dekorator przeprowadza aranżacje sklepów. Jest to dodatkowa opcja i w tym czasie była ona dodawana gratis do zamówienia.

Skorzystaliśmy z tej promocji, chcieliśmy żeby nasz sklep dobrze się prezentował. Regały zostały zamówione. Dzisiaj dostaliśmy nasz towar. Wszystko właśnie wypakowujemy i ustawiamy na swoje miejsce. Sklep prezentuje się dobrze.