Wypoczynek w Ustce z rodzicami

 

Chociaż mam już prawie trzydzieści lat to nadal uwielbiam spędzać czas ze swoimi rodzicami. Często w wakacje przyjeżdżam do nich na weekend i spędzamy wspólnie czas na działce. Ostatnio jednak wpadłam na pomysł by zabrać rodziców na wspólne wczasy nad morzem. Chciałam żeby trochę wypoczęli w jakimś innym niż zwykle i ciekawym miejscu.

Ustka to świetne miejsce na wypoczynek

ośrodek wypoczynkowy ustkaNa miejsce naszego wyjazdu wybrałam Ustkę. Bardzo spodobała mi się oferta noclegów w Ustce i ładne plaże. Pomyślałam też o tym, że jest to też po prostu bardzo ładne miasto, które fajnie będzie poznać. Wybierając polecany ośrodek wypoczynkowy Ustka naprawdę mnie zaskoczyła, bo można tam znaleźć wiele opcji cenowych oraz oczywiście różne standardy zakwaterowania, a więc każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie. Ja wybrałam ośrodek z bardzo rozbudowaną bazą spa oraz różnymi zabiegami zdrowotnymi, ponieważ chciałam żeby rodzice w czasie tego wyjazdu nie tylko zrelaksowali się jeżeli chodzi o potrzeby duszy, ale też żeby mogli trochę zregenerować swoje ciała. Zresztą ja też chętnie korzystałam z zabiegów spa. Najfajniejsze były te, na które chodziłam z mamą – miałyśmy wtedy takie kobiece popołudnia albo wieczory. Nasz ośrodek wypoczynkowy był naprawdę super również pod względem podawanego tam jedzenia. Było ono przepyszne, ale zdrowe, co myślę, że jest bardzo ważne w czasie wypoczynku, który ma nas trochę zregenerować.

Rodzinne wakacje były naprawdę świetnie. Wydawać by się mogło, że wyjazdy z rodzicami są nudne, ale moi rodzice są bardzo zabawni i zawsze fajnie można z nimi spędzić czas. Na wakacje pojechał z nami mój chłopak i jemu też się bardzo spodobało. Ustka to naprawdę fajne miejsce zarówno na słodki wypoczynek, jak i na beztroską zabawę nad morzem, jeżeli ktoś czegoś takiego poszukuje.