Wykonuję remonty na terenie Bydgoszczy

 

Na początku to traktowałem te różne prace remontowe jako rozrywkę, czy dodatek. Świetnie się przy tym bawiłem i przy okazji zarabiałem kasę. Kiedy zrezygnowałem ze stałej pracy to postanowiłem zająć się tym na poważnie i otworzyłem działalność.

Mam dużo zamówień na wykonanie jakiegoś remontu

remonty wykonywane w BydgoszczyPracuje dla mnie chłopak mojej córki, którego dużo nauczyłem. Radek świetnie sobie radzi i mam od niego ogromną pomoc. Mogę go nawet samego wysłać do klienta. Obecnie oferujemy remonty wykonywane w Bydgoszczy, ale planuję z czasem iść dalej. Nie raz dzwonił do mnie ktoś spoza miasta, kto był zainteresowany moją firmą. Odmawiałem, bo nie miałem ludzi i czasu. ale w niedalekiej przyszłości to na pewno się zmieni. Moja kuzynka zadzwoniła do mnie jakoś ostatnio i zapytała czy mógłbym odremontować kuchnię, bo chcieliby wszystko odświeżyć i kupić nowe meble. Rodzinie to zawsze trzeba pomóc, więc pojechałem do niej jeszcze tego samego dnia, ażeby się dogadać. W kuchni trzeba położyć nowe płytki na ścianach, bo te są już tak stare, że nie da się z tym nic zrobić. Odmaluję sufit, bo od gazu to cały brudny jest. Da się to w jeden dzień zrobić. Teresa poprosiła mnie również, żebym pojechał z nią do sklepu i pomógł wybrać jakieś nowe szafki, bo sama to nie będzie wiedziała nad jakim wymiarem się zastanawiać. Zmierzyłem wszystko i zabrałem ją do sklepu. Kuzynka wie, że moje remonty wykonywane w Bydgoszczy są dokładne i może mi zaufać. Dlatego się do mnie odezwała z prośbą o pomoc. Chce mieć ładną kuchnię.

Remont to jej zrobiłem w trzy dni. Teraz to ta kuchnia wygląda zupełnie inaczej. Jest jaśniejsza i przestronniejsza. Nawet udało nam się kupić mały stolik i krzesła, gdzie można usiąść i zjeść śniadanie. Teresa była bardzo zadowolona z remontu.