Wykonanie zbiornika na gaz dla klienta

Kiedy zacząłem oferować usługi spawalnicze, to nie sądziłem, że będę otrzymywał tak dużo zleceń. Wszystko tylko dlatego, że znałem wszystkie metody spawania i posiadałem niezbędne uprawnienia. Moich pracowników również wysyłałem na każdy kurs, żeby byli w pełni profesjonalni.

Nowe zlecenie na wykonanie zbiornika na gaz

zbiornik na gaz opolskieRóżne zlecenia otrzymywałem i każde byłem w stanie wykonać. Ostatni klient, który mnie odwiedził miał dla mnie dość nietypowe zlecenie, bo potrzebny był mu mały zbiornik na gaz Opolskie było spore i klient mógł kupić gotowy zbiornik, jednak zdecydował się zgłosić właśnie do mnie. Doceniłem to i obiecałem wykonać dla niego taki zbiornik. Posiadałem niezbędne kwalifikacje i materiały niezbędne do wykonania takiego zbiornika, więc nic nie stało na przeszkodzie, bym to zlecenie przyjął. Klient był zadowolony i zapytał o cenę. Nie wiedziałem tak od razu ile będzie kosztowało wykonanie takiego zbiornika na gaz i musiałem policzyć wszystko. Klient zaakceptował cenę, którą mu zaoferowałem i mogłem od razu wziąć się do działania. Poprosiłem o zaliczkę, ponieważ miało być to dla mnie zabezpieczenie, w razie klient się wycofa. Za wykonanie zbiornika na gaz zabrałem się sam, ponieważ moi pracownicy musieli dokończyć ważne zlecenie dla jednego z moich stałych klientów. Miał to być mały zbiornik, więc oszacowałem, że w ciągu kilku dni powinienem go wykonać. Sekretarce przekazałem wszystkie sprawy, których miała w tym czasie dopilnować.

Kiedy zadzwoniłem do klienta, żeby przyjechał odebrać swój zbiornik, to pojawił się u mnie w ciągu dwudziestu minut. Był zachwycony, że tak szybko wykonałem zlecenie. Zapłacił mi resztę i z zadowoleniem zabrał zbiornik. Wiedziałem, że w przyszłości jeszcze wróci do mnie z jakimś zleceniem.