Wycieczka busem

Bycie nauczycielem w szkole średniej nie jest proste. Ludzie myślą, że taka praca to tylko krótkie godziny pracy w przyjaznych godzinach oraz masa wolnego. Jednak zapominają o wszechobecnej odpowiedzialności, stresie i wielu, wielu sytuacjach, których nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdyż nikogo chyba nie muszę przekonywać, że młodzież miewa szalone pomysły. W czerwcu jechaliśmy na coroczną wycieczkę, więc w grę wchodził wynajem busów łódź.

Komfortowy transport w przystępnej cenie

wynajem busów łódźJestem wychowawczynią drugiej klasy liceum o profilu humanistycznym. Często można usłyszeć, że na „humana” idą ludzie, którzy nie lubią matematyki i generalnie na niczym się nie znają. Z własnego doświadczenia muszę jednak zaprzeczyć owym mitom ponieważ właśnie młodzież w mojej klasie może poszczycić się najwyższą średnią w całej szkole, w dodatku osiągają sukcesy na przeróżnych konkurach. Po prostu szczęśliwie trafiła mi się grupa, z którą od razu złapałam fajny kontakt. Darzymy się wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem, dlatego dzieciaki nie boją się do mnie przyjść zarówno z problemami, jak i sukcesami. Na początku roku obiecałam im, że przed wakacjami udamy się na niezapomnianą wycieczkę do Krakowa. Od zawsze podstawowym problemem przy organizacji tego typu przedsięwzięć są koszty, które trzeba ciąć na potęgę, tak by wszyscy uczniowie mogli pojechać. Szybko znalazłam wynajem busów łódź, dzięki czemu kwestia transportu została załatwiona bezproblemowo i w miarę szybko.

A to już połowa sukcesu; to właśnie tam często napotykamy najwyższe ceny. Udało się znaleźć także hostel, dzięki czemu mogliśmy w pełnym gronie udać się na wycieczkę. I wiecie co mogę Wam powiedzieć? Uśmiech na twarzach tych dzieciaków wynagradza nawet największe poświęcenia.