Wybór ślubnych obrączek

Jednym z elementów przygotowań przed ważnym dniem jakim jest ślub jest zakup obrączek ślubnych. Nie ma pary, która by nie miała obrączek podczas zaślubin. Z resztą bez nich to ślub może się nawet nie odbyć.

Biżuterii nie wybiera się tak łatwo…

złote kolczykiObrączki są tak jakby potwierdzeniem zawarcia związku małżeńskiego, wtedy gdy zamierzamy wziąć tylko i wyłącznie ślub kościelny, a przy urzędowym ślubie to jeszcze trzeba podpisać odpowiednie dokumenty. My zamierzamy wziąć i ślub kościelny i ślub urzędowy i to jednego dnia. Lecz najpierw musimy wybrać nasze pierścionki na ślub. Mi to się marzy taki pierścionek z brylantem, a której kobiecie się nie marzy. Ja bardzo przepadam za diamentami, nawet jeśli są tylko imitacją prawdziwych kamieni. Diamenty są bardzo drogie, nawet jeśli pierścionek będzie miał taki mały diament. Ale może kupimy takie proste bez żadnych zdobień, ponieważ naprawa biżuterii tego typu mogła by być dość skomplikowana i również kosztowna. Ale na pewno kupimy złote obrączki.Trzeba się trochę rozejrzeć po Wrocławiu, nie chcę kupować pierwszej lepszej obrączki. Warto czasami trochę poszukać. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć odpowiedni sklep, albo raczej powinnam powiedzieć jubilera. Zobaczymy co uda nam się znaleźć. Na pewno będzie trzeba poświęcić przynajmniej jeden dzień, by kupić to co chcemy. Nawet jak one będą trochę za duże, czy za małe, to jubiler spokojnie może to załatwić. Odpowiednio dopasuje nam obrączki do naszych palców. Ponadto mój narzeczony musi mi jeszcze kupić pierścionek zaręczynowy, bo wcześniej go nie dostałam. Jak już kupujemy obrączki, to może i warto kupić ten pierścionek zaręczynowy.

Bardzo będzie mi miło go dostać. Ślub mamy dopiero za trzy miesiące, więc na pewno uda nam się wszystkimi zakupami, zwłaszcza tych u jubilera.

Biżuteria, obrączki J&A z Wrocławia, ulica Kazimierza Wielkiego 34