Współpracuję z właścicielem firmy remontowej

 

Moja mama ma koleżankę, której syn prowadzi firmę. Dzisiaj dzwoniła do mnie żeby powiedzieć mi o jego działalności. Ja pracuję w reklamie i firma syna mamy koleżanki potrzebuje dodatkowej reklamy. Firma jest na rynku jakiś czas ale nie ma wielu zleceń. Firma działa na terenie Kielc. Ma sporą konkurencję i potrzebuje pomocy.

Przygotowuję reklamę dla firmy remontowej

wykończenia wnętrz kielceOkazało się, że syn mamy koleżanki dzwonił do mnie następnego dnia z samego rana. Wiedział, że pracuję reklamie i mam na swoim koncie wiele takich zleceń. Jego firma potrzebuje dobrej i profesjonalnej reklamy. Właścicielowi zależy na klientach dlatego chce żeby oni dowiedzieli się o jego usługach. Właściciel firmy remontowej zatrudnia bardzo dobrych specjalistów od tapetowania a także malowania. Specjaliście mają także spore doświadczenie w układaniu glazury. Remonty kompleksowe w Kielcach są chętnie wybierane. Kiedy właściciel zakładał swoją firmę remontową to nie narzekał na brak zleceń. W ostatnich czasach jest gorzej i jest to pewnie związane z wieloma firmami, które świadczą podobne usługi. Mój klient nigdy jak się okazało w trakcie naszej rozmowy nie inwestował w profesjonalną reklamę. Wykończenia wnętrz wykonywane przez profesjonalistów muszą więcej kosztować wówczas klienci mają pewność, że usługi są wykonywane jak najlepiej. Postanowiłam pomóc mojemu klientowi. Powiedziałam mu o moich pomysłach. Postanowiłam także polecić mu specjalistę, który zajmie się jego stroną internetową, która w dzisiejszych czasach jest podstawą.

Klientowi spodobały się moje pomysły. Stwierdził, ze jest w stanie zainwestować określoną kwotę pieniędzy. w Podanej kwocie będę mogła przygotować kilka rzeczy. Przygotuję w ciągu tygodnia kilka projektów i będzie mógł kilka z nich wybrać.