Współpracując z drukarnią cyfrową

 

Mój mąż ma firmę związaną ze sprzedażą nieruchomości. W związku z tym musi dbać o standardy i jakość usług. Z uwagi na fakt, że jego liczba klientów jest coraz większa, poprosił mnie o pomoc. Moim zadaniem jest sprawowanie władzy nad marketingiem oraz reklamą firmy. Nigdy wcześniej nie wykonywałam takiej pracy, jednakże postanowiłam spróbować.

Jak często korzystam z drukarni cyfrowej?

druk cyfrowy w WarszawiePierwszym moim zadaniem jest prowadzenie strony internetowej oraz kont na portalach społecznościowych. Zamieszczam tam wszelkie ogłoszenia związane z nieruchomościami. O klientów trzeba dbać, więc czasami dostają od nas okolicznościowe prezenty, jak kalendarze, papiery firmowe czy notesy. Wszystkie te elementy oferuje specjalistyczny druk cyfrowy w Warszawie, z którym mam przyjemność współpracować. Ogólnie mój mąż nigdy wcześniej nie wpadł na pomysł, aby móc robić firmowe notesy i długopisy. Ograniczył się do zrobienia swoich wizytówek. Wpadłam również na pomysł, aby w drukarni cyfrowej zamówić profesjonalne ulotki naszej firmy. Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Mimo, że roznoszenie ulotek po Warszawie zajęło mi jakieś trzy miesiące, to nie żałuję, bo efekty były skuteczne! Dzięki tej akcji zdobyliśmy dwa razy więcej klientów, więc firma zaczęła jeszcze lepiej prosperować. Drukarnia cyfrowa pomogła mi również podczas targów mieszkaniowych, kiedy była potrzeba wydrukować baner i plakaty wraz z broszurami. Musze przyznać, że dosyć często korzystam z ich usług, bo ich wytwory zawsze są dobre jakościowo.

Mąż jest bardzo zadowolony z mojej pracy. Dzięki moim działaniom zaczęliśmy się wzbogacać. Zatrudniliśmy również dodatkowe osoby i teraz pracujemy jako silny zespół. Już niedługo będę musiała się udać do drukarni, aby zamówić dla najlepszych pracowników dyplomy.