Wspólne gotowanie na sali w Bydgoszczy

Poszukiwałam z moją rodziną sali, na której moglibyśmy sobie razem coś ugotować. Nie wiedziałam czy w ogóle coś takiego jest w Bydgoszczy, ale okazało się, że owszem. Udało nam się zapisać na szkolenie z gotowania, organizowane specjalnie dla nas. 

Gotowaliśmy z profesjonalistami

Papryka BydgoszczMyśleliśmy najpierw, że sami coś sobie przyrządzimy. Do tej pory bowiem organizowaliśmy sobie takie rodzinne zjazdy, na których gotowaliśmy. Jesteśmy bowiem wszyscy smakoszami. Tym razem jednak okazało się, że lepszą opcją będzie kurs dla naszej dużej familii. Trafiliśmy bowiem na ciekawą ofertę. Dawniej spotkania odbywały się w innych miastach, bo pochodzimy z różnych zakątków kraju, więc jeszcze nie było okazji spotkać się w Bydgoszczy. To był pierwszy raz i miało być nietypowo. Każdemu jednak przypadło to do gustu. Chętnie nauczymy się przecież czegoś nowego – myśleliśmy. Tak się też stało. Prowadzący pokazał nam potrawy, których nawet nie kojarzyliśmy z nazwy, a także kilka standardowych dań, urozmaiconych nieco, dzięki czemu mogły zyskać nowy smak, nową jakość. Mi się to wszystko bardzo podobało. Reszta też raczej nie narzekała. Nie wszystko udało nam się od razu powtórzyć, ale dostaliśmy wszystkie przepisy w atrakcyjnie wydrukowanej książeczce, dzięki czemu możemy trenować sobie dalej w domu. Myślę, że takie niestandardowe spędzanie czasu jest bardzo ciekawym pomysłem. Moja rodzina przez to lepiej się integruje i nie nudzimy się razem jak to bywa w innych grupach.

Gotując, można spędzać naprawdę świetnie czas. Tak to jest w naszym przypadku. Może nie każdy lubi te czynności, ale dla osób kochających gotowanie, nie ma nic lepszego niż kurs w gronie podobnych fanów kuchni. Więcej o ciekawych kursach gotowania i innych wydarzeniach na Papryka Bydgoszcz.