Własny nadruk na kubki termicznym

 

Kiedyś wybierając się w podróż i chcąc zabrać ciepły napój korzystaliśmy z termosów. Mieliśmy wersję szklaną i metalową. Każda z nich miała swoje wady, bo łatwo mogliśmy je uszkodzić. Do tego dołączany był jeden kubek, stanowiący jednocześnie zakrętkę termosu. Niedawno na rynku pojawiły się kubki termiczne dla pojedynczej porcji kawy czy herbaty.

Śmieszny kubek termiczny z nadrukiem

pomysłowe śmieszne kubki z nadrukiemTaki indywidualny termos to super sprawa. Ponadto jest to doskonały pomysł na prezent dla fana herbaty czy kawy. Dodatkowo jeśli wiecie, że taka osoba musi mieć zawsze pod ręką ciepły napój w zimne dni, to nie ma co się wahać i warto zajrzeć do sklepu, gdzie można zakupić pomysłowe śmieszne kubki z nadrukiem. Są one najwyższej jakości i przy pomocy specjalnego przesuwaka pozwalają sączyć napój. Mają one różne pojemności: 350 albo 500 mililitrów. Są więc idealne dla jednej osoby. Taka ilość napoju pozwoli wypić go zanim ostygnie. Wnętrze wykonane jest najczęściej ze stali nierdzewnej, które oddzielone jest od zewnętrznej części próżnią. Dzięki temu dłużej utrzymywane jest ciepło. Wiele sklepów oferuje wykonanie na nim grawera albo nadruku. To sprawi, że upominek będzie bardzo personalny i wiadomo, że podarowany z myślą o solenizancie. Jest to bardzo trwała forma, upamiętniająca na przykład okrągłą rocznicę czy urodziny. Dodanie do tego śmiesznego cytatu albo ulubionego tekstu z filmu będzie idealnym pomysłem.

Spersonalizowanie kubka z nadrukiem to świetna sprawa i jest to bardzo łatwe do wykonania. Ten prezent z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi ciepłą herbatę albo kawę z własnej kawiarki. Wystarczy pomysł, a wykonanie pozostawcie profesjonalistom. Niech grawer motywuje do działania, albo przypomina solenizantowi o tym, że ukochana osoba czeka na niego w domu.