Własne napisy na fladze Polski

Byłem kibicem lokalnej drużyny koszykarskiej. Już w bardzo młodym wieku dołączyłem do klubu kibica i jeździłem za swoją drużyną po całej Polsce i nie tylko. Uwielbiałem najbardziej, gdy mecze odbywały się w różnego rodzaju święta czy wydarzenia państwowe, bo wtedy można dopasować oprawę kibicowską właśnie do tego konkretnego wydarzenia. Tak było m.in. w trakcie dnia niepodległości.

Piękna flaga Polski i napis własny

flaga polski z własnym napisemDługo zastanawialiśmy się z klubem kibica nad tym, co takiego można przygotować na mecz w tak wyjątkowym dniu. Mieliśmy wiele bardzo różnych pomysłów i ostatecznie padło na propozycję, która akurat została zaproponowana przeze mnie. Chodziło to, by w naszych rekach znalazła się duża flaga Polski z własnym napisem, który pasowałby zarówno do kibicowania drużynie, jak i do pokazania, jak ważny dzień jest to dla nas wszystkich. Pomysł się spodobał, więc trzeba było teraz znaleźć kogoś, kto taką flagę wykona. Skoro to był mój pomysł, to zapowiedziałem, że to ja poszukam odpowiedniego miejsca. No i zacząłem szukać. Udało mi się natrafić na stronę sklepu, który wykonywał takie polskie flagi z napisami, z jakimi chcielibyśmy je zobaczyć. Dogadałem się z wykonawcą, co do wielkości, wyceny i terminu wykonania. Gdy to było już ustalone i pasowało nam, to uzgodniłem z ekipą napis, jaki miał być na fladze i ostatecznie złożyliśmy zamówienie na naszą piękną oprawę meczową.

Gdy flaga została nam dostarczona, to byliśmy pod wielkim wrażeniem. Wyglądała świetnie i napis był wykonany piękną czcionką i był bardzo dobrze widoczny. To było dla nas ważne, bo mecz miał być transmitowany w ogólnopolskiej telewizji, więc tym bardziej liczyliśmy, że flaga będzie świetnie widoczna i wywoła zachwyt u wszystkich, nawet u naszych rywali.