Wizytówki, pieczątki, katalogi – Zamówione przez internet

Nigdy nie sądziłam, że zmiana siedziby firmy może wiązać się z tyloma dodatkowymi czynnościami. Sądziłam, że zgłoszę zmiany w urzędach i wprowadzę zmiany na stronie internetowej, oczywiście dowiedzą się nasi dostawcy i kontrahenci, i na tym będzie koniec. Potem spojrzałam na nasze wszystkie materiały reklamowe.

Czy w drukarni internetowej zawsze jest taniej?

drukarnia internetowaPrzede wszystkim to je musieliśmy zmienić. Każdy nasz klient otrzymywał ulotkę i wizytówkę. Oczywiście szła jeszcze do aktualizacji pieczątka i papiery firmowe. Niestety jednak, siedziba firmy musiała być zmieniona. Jedyne co mnie pocieszało, to to, że bardzo szybko byłam w stanie wprowadzić sama zmiany i zlecić wykonanie drukarni internetowej. Gdybym nie miała wcześniej wykonanego projektu, nie wiem, czy robiłabym to przez internet. Ale ja miałam już wizytówki, ulotki i wszystkie inne gadżety, które potrzebowały tylko zmiany adresu. Także drukarnia internetowa to był najlepszy wybór. Szybkie wprowadzenie danych i po dwóch dniach wszystko mogło już być gotowe. Podobało mi się moje logo i nie chciałam go zmieniać. Ulotki mówiły o promocji i tę też musieliśmy kontynuować. Gdy weszłam na stronę drukarni zobaczyłam jeszcze kalendarze i katalogi. Czy byłabym w stanie sama takie stworzyć? Nie sądzę by było to trudne, a zobaczyłam tyle dodatkowych gadżetów, że muszę przyznać – spodobały mi się. Postanowiłam jednak ochłonąć, zamówić w drukarni na razie co konieczne, a dopiero potem myśleć o dodatkach.

Długo, jednak, nie wytrzymałam. Gdy przyszły do nas nowe ulotki, wizytówki i pieczątki, miałam już gotowy projekt na katalogi i torby. Jakiś czas później okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, bo trafił idealnie w kobiece gusta. Te nie chciały czytać ulotek, ale chętnie nosiły zakupy w naszych gadżetach, co wspaniale wpłynęło na sprzedaż.