Wizyta w nowym domu z drewna

Znajomi niedawno kupili dom za miastem i zaprosili nas na weekend. Lubimy Mariana i Jadwigę, więc z ogromną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie. Jadwiga jakiś czas temu mi mówiła, że jest u nich budowa domu z bali, ale nie sądziłam, że tak szybko ten dom zostanie postawiony.

Dom z drewna znajomych  -niesamowity efekt

drewniane domy

W sobotę z samego rana spakowaliśmy swoje rzeczy oraz prezenty dla znajomych i wyruszyliśmy w drogę. Kiedy przybyliśmy do miejscowości, w której osiedlili się znajomi to byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Wszędzie stały domy z drewna, które prezentowały się naprawdę rewelacyjnie. Na osiedlu obok trwała budowa domów drewnianych i była wywieszona informacja o sprzedaży. To jest nowo powstałe osiedle tuż za miastem i widać, że wszystkie domy z drewna są zamieszkałe. Tylko na osiedlu obok, gdzie jest budowa domów drewnianych znajdzie się kilka sztuk do kupna. Oboje z mężem byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Do znajomych trafiliśmy bez problemu. Od razu wiedziałam, że budowa domu z bali, o której mówiła Jadwiga to jest naprawdę idealne rozwiązanie. Znajomi mają ogromną posesję oraz garaż na dwa samochody, więc bez problemu mogliśmy do niego wjechać. Przy domu był taras i to na nim wypiliśmy kawę. Mąż cały czas zachwalał solidne domy z drewna, które były w okolicy i zauważyłam, że jest mocno zainteresowany. Pytał Mariana ile trwała budowa domu z bali oraz jaki koszt ostatecznie wyszedł. Kiedy usłyszał cenę, to był zachwycony i puścił mi porozumiewawcze oczko. Wiedziałam co mu chodzi po głowie. W sumie pomysł mi się spodobał.

Jest tutaj budowa domów drewnianych, więc wracając od znajomych zapytamy o wolne domy z drewna do kupienia. Mąż już jakiś czas temu chciał kupić dom, ale mieliśmy sporo innych wydatków. Teraz to już na pewno się uda, zwłaszcza, że cena jest dobra.