Wesele z najlepszą muzyką

Ślub to piękna ceremonia a wesele to niezła impreza – znajomi i rodzina, ładna sala, dobre jedzenie, nieskończona ilość alkoholu i ogółem – wszystko dopracowane od stóp do głów, o ile impreza była dobrze zaplanowana. Średnie jedzenie da się znieść, nie taką salę również, ale nie ma dobrego wesela bez dobrej muzyki, do której można bawić się do białego rana.

Dobry wodzirej to ważna sprawa

wodzirej na wesele z GdańskaKiedy organizowałam wesele swojej siostry, byłam bardzo zadowolona z tego, jak płynnie szła mi praca. Cóż, Gdańsk – piękne miasto, to i piękna sala się znalazła. Jedzenie było pomieszaniem tradycyjnych potraw z takimi wynalazkami jak krewetki, czy sushi, bo moja siostra i jej narzeczony je kochają, więc nie mogło tego zabraknąć. Wybór dekoracji był bardzo przyjemnym zadaniem, więc na to też nie narzekałam. Stres i problemy zaczęły się dopiero przy wyborze wodzireja, bo to była chyba najbardziej skomplikowana i najważniejsza decyzja. W końcu jeżeli gościom nie spodoba się muzyka to całość będzie nieudana. Dobry wodzirej na wesele z Gdańska jest bardzo ważny na imprezach weselnych – na cenie mi nie zależało i byłam w stanie dołożyć z własnej kieszeni, byle był dobry. Jeden z nich był wyjątkowo kontaktowym i podobnym człowiekiem z doświadczeniem, więc wybrałam właśnie jego, bo tak podpowiadało mi przeczucie. I nie myliłam się – spisał się w swojej roli naprawdę świetnie i wiedziałam, wybrałam najlepiej.

Zabawa przy dobrej muzyce to najistotniejsza część każdej imprezy, a nikt nie chce bawić się przy kimś, kto jest nudny, ponury i nie umie jej poprowadzić, ani przy kimś, kto ignoruje nasze zalecenia co do do repertuaru. Wybierzmy więc dobrze i starajmy się, by mieć stuprocentową pewność, że osoba, którą wybieramy jest pełnym profesjonalistą.