Webmaster szukający pracy

W tym roku skończyłem studia w Częstochowie i od razu zacząłem poszukiwać zatrudnienia. Jako webmaster wiedziałem, że na pewno znajdę szybko pracę, zwłaszcza, że ukończyłem studia z wyróżnieniem. Interesuje mnie projektowanie stron i rozesłałem swoje życiorysy do wszystkich firm Częstochowskich, które tworzą strony www.

Odezwała się do mnie jedna z firm

Strony internetowePo tygodniu odezwała się do mnie firma, która ma swoją siedzibę w centrum Częstochowy i zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotowałem wszystkie swoje dokumenty i poszedłem na spotkanie. Rozmowę przeprowadził ze mną właściciel firmy. Pytał czy wiem dokładnie jak odbywa się projektowanie stron internetowych oraz czy już jakieś strony www robiłem. Potwierdziłem, że na studiach projektowanie stron wychodziło mi najlepiej ze wszystkich studentów i dostałem wyróżnienie za swoją pracę. Właściciel zobaczył moje projekty i był pod wrażeniem. Powiedział, że otrzymuje bardzo dużo zleceń i samodzielnie musiałbym robić projektowanie stron jeżeli mnie zatrudni. Dla mnie to nie problem, ponieważ potrafię pracować samodzielnie i co ważne pod presją czasu. Dostałem zatrudnienie na okres próbny. Będę wykonywał strony internetowe dla mniejszych klientów, ale jeżeli moje projektowanie stron będzie przebiegało bezbłędnie to dostanę większe zlecenia. Bardzo się cieszę, że udało mi się zdobyć tę pracę. Projektowanie stron to coś, czym zawsze chciałem się zajmować. Zrobię wszystko, żeby moje strony www były wykonane najlepiej. Szef wtedy mnie doceni i na pewno dostanę zatrudnienie na stałe.

Później jeszcze odezwało się do mnie kilka firm z Częstochowy, ale im odmówiłem, ponieważ już dostałem pracę i bardzo jestem z tego zadowolony. Tego samego dnia zadzwoniłem do mojego przyjaciela Jana, który bardzo się ucieszył.

Czytaj więcej na: http://www.litenet.pl