Wakacje na Mazurach na jachcie luksusowym

Od dziecka jeździłam na różne obozy. Moje ulubione to były obozy żeglarskie na mazurach. Nie wiem czemu, bo zawsze na tych obozach naprawdę było ciężko. Ani razu człowiek się nie wyspał i treningi przed wypłynięciem były naprawdę ciężkie.

Jacht luksusowy podczas wakacji na Mazurach

jacht luksusowy

Jednak żeglowanie sprawiało mi zawsze dużo przyjemności. Uwielbiałam czuć wiatr we włosach podczas żeglowania. Zawsze starałam się namówić rodziców by na wakacje pojechać na mazury bym mogła pożeglować. Te żaglówki tak bardzo mi się podobały, że stwierdziłam, że gdy tylko zacznę zarabiać pieniądze to zacznę oszczędzać i kupię sobie kiedyś najładniejszą żaglówkę. Z czasem gdy byłam coraz starsza moja pasja do żeglarstwa nie malała. Wręcz przeciwnie zaczęły mi się podobać coraz to inne żaglówki. Na jednych wakacjach gdy byłam już dorosła zobaczyłam na jeziorze pływające jachty. Podobno były jachty do wynajęcia i ja chciałam bardzo taki jacht wynająć. Były to tanie jachty luksusowe, które wyglądały jednak dużo inaczej od żaglówki. Ja chciałam po prostu spróbować jak to jest popływać czymś tak luksusowym jak jacht. Sprawdzałam na różnych przystaniach portowych i taki yacht charter był drogi i nie mogłam sobie na to od razu pozwolić. Jednak koleżanka znalazła czarter na mazurach last minute, który był naprawdę korzystny cenowo, także bez chwili zastanowienia postanowiłam zapłacić. Miałam płynąć następnego dnia. Co bardzo mnie cieszyło bo zapowiadano naprawdę piękną pogodę i wyobrażałam sobie że przy okazji będę mogła się poopalać. Na filmach widziałam jak to ludzie skaczą z jachtów i kąpią się z ciepłych morzach.

Jeśli będzie tylko taka możliwość to też tak zrobię. Potrafię bardzo dobrze pływać i nie boję się pływać w głębokiej wodzie. Moi znajomi stwierdzili, że skoro wypożyczenie jachtu nie jest takie drogie to oni też wypożyczą.