Urlop w pięknym Kołobrzegu

Wyjazd nad morze latem to jak wygrana na loterii. Kiedy słońce niemiłosiernie przygrzewa, każdy ma ochotę uciec z betonowej dżungli i zaszyć się w grajdole, do którego mili sprzedawcy będą donosić zimne lody. Do pełni szczęścia brakuje tylko tanich noclegów z widokiem na morze. Sprawdź gdzie takich szukać w Kołobrzegu.

Mały hotel z widokiem na morze

noclegi kołobrzeg z widokiem na morzeZnany z latarni morskiej i licznych statków przybijających do portu Kołobrzeg to miejsce wymarzone na odpoczynek. Zwłaszcza dla osób, które oprócz plażowania mają nadzieję na aktywne spędzenie urlopu. Mając nadzieję na tanie noclegi kołobrzeg z widokiem na morze pozwala na zatrzymanie się w wielu sympatycznych i kameralnych pensjonatach. Możliwość spoglądania na morze z okna pozwala wyciszyć się i lepiej spać w nocy. Za dnia natomiast można zwiedzać jedną z najmłodszych latarni morskich na polskim wybrzeżu lub wybrać się na spacer do portu. Przybijające do brzeg statki to niezwykle wyciszający widok pozwalający naładować akumulatory na cały rok, a dodatkowo codziennie można spotkać znany wszystkim statek straży granicznej. Wakacje w Kołobrzegu to także doskonała okazja do zorganizowania przyjemnych wycieczek rowerowych. Na przykład piętnastokilometrowy szlak rowerowy z Kołobrzegu do Ustronia Morskiego zapewni doskonałą okazję do wykazania się sprawnością fizyczną, a po drodze można zatrzymać się przy najstarszych w kraju dębach: 800-letnim Bolesławie oraz 650-letnim Warcisławie.

Najlepszym miejscem w którym można znaleźć noclegi z widokiem na morze są okolice kołobrzeskiego molo. Ten mniej znany brat sopockiego deptaku to 220 metrów do spacerowania oraz odpoczynku na rozstawionych wzdłuż ławkach oraz możliwość skorzystania z rejsu, który zaczyna się właśnie na końcu tego deptaka.