Urlop i hotel

Zdecydowaliśmy, że całą paczką wybierzemy się na urlop ma Mazury. Wszyscy byli zgodni co do wyboru, więc Maciek postanowił znaleźć dla nas hotel w Mrągowie, w którym zamieszkamy. Maciek zawsze zajmuje się organizacją wszelkich naszych wypadów i robi to doskonale.

Hotel łatwy do znalezienia

hotelZarezerwował hotel na mazurach, który miał wolne miejsca dla nas wszystkich. Maciek oczywiście nie omieszkał przekazać najlepszej informacji, że na mazurach są bardzo liczne spa i na pewno wszyscy się tam wybierzemy. Pojechaliśmy jednym wspólnym autem, zawsze tak robimy, że jedna osoba bierze samochód i cała grupa składa się na paliwo. Podróż była przyjemna i od razu zauważyliśmy, że jesteśmy na Mazurach, ponieważ pojawiła się malownicza okolica. Na trasie pojawiła się tabliczka informująca, że do Mrągowa pozostało tylko jedenaście kilometrów. Nasz hotel udało się bardzo łatwo znaleźć. Kiedy weszliśmy do środka to w holu było mnóstwo ludzi. Właśnie odbywały się konferencje, które ma Mazurach są bardzo modne. W ogóle to Julita kiedyś czytała, że największe firmy organizują swoje konferencje na mazurach, ponieważ jest to prestiżowe. Maciek powiedział, że może uda się wśród gości jej znaleźć jakiegoś bogatego biznesmena, za którego będzie mogła wyjść za mąż. Kiedy rozpakowaliśmy swoje rzeczy poszliśmy do centrum Mrągowa, żeby coś zjeść i znaleźć spa, do którego jesteśmy zapisani. Na nas wszystkich Mazury zrobiły ogromne wrażenie i wspólnie zdecydowaliśmy, że następny wyjazd także będzie do Mrągowa.

Dla urozmaicenia znajdziemy inny hotel, ponieważ wszystko są naprawdę bardzo ładne, zadbane i mają szeroką ofertę dla klientów. Robiliśmy dużo zdjęć, żeby później móc się znajomym pochwalić udanymi wakacjami. Każdy dzień na Mazurach dostarczał nam mnóstwa atrakcji.

My wybraliśmy hotel mrągowo – www.hotelsolar.com.pl