Upominki dla gości

Ślub wiąże się nie tylko z przygotowaniem sali, ceremonią w kościele, jedzeniem i dekoracjami. Trzeba pamiętać też o tym, że mnóstwo gości przychodzi specjalnie dla nas, by spędzić z nami te niesamowite chwile, dlatego też trzeba im się w jakiś sposób odwdzięczyć za to, że są przy nas, kiedy tego potrzebujemy.

Jaki ślubny upominek wybrać by okazać wdzięczność?

podziękowania ślubne upominkiTrzeba pamiętać, by prezenty ślubne nie były zbyt drogie – w końcu robimy je dla wszystkich gości, nie tylko dla wybranych. Najlepiej, żeby było to coś, co przetrwa lata i będzie nie tylko formą podziękowania, ale też po prostu pamiątką z tego wieczoru (dlatego na przykład, warto żeby było to coś, co będzie zawierało dokładną datę ślubu i imiona nowożeńców). Podziękowania ślubne upominki to nie jest łatwy wybór, ale najlepiej rozpisać wszystkie swoje pomysły i wybrać najlepszy – dobrze jest podeprzeć się propozycjami jakichś sklepów, internetowych albo mobilnych. Możemy na przykład zorganizować drewniane serduszka pomalowane na odpowiednie kolory, z wygrawerowanymi istotnymi informacjami i napisem ”dziękujemy za twoją obecność’ po drugiej stronie, albo figurki pary młodej trzymającej się za ręce, może jakieś świeczki. Są jeszcze ludzie, którzy wolą podziękować na słodką, dlatego przygotowują krówki czy ciasteczka ślubne – wszystko będzie w porządku tak długo, jak będziemy zadowoleni ze swojego wyboru i będziemy mieć pewność, że gościom również się spodoba.

Pomysłów na upominki jest ślubne jest tyle ile jest ludzi na świecie, dlatego jeżeli mamy odpowiednią ilość czasu, to posiedźmy nad tym trochę, poświęćmy czas, rozważmy wszystkie za i przeciw danego prezentu, a później dokonajmy odpowiedniego wyboru, ale najlepiej wybrać coś, z czego my sami byśmy się ucieszyli.