Uczeń wodzirejem na wesele w Poznaniu

Często w mojej szkole organizowany są konkury muzyczne, w których tak naprawdę może wziąć udział każdy uczeń. Jest to największy konkurs w Poznaniu, który jest dość prestiżowy a organizatorzy poza nagrodami rzeczowymi oferują wiele innych atrakcji.

Kontaktowy wodzirej na wesele czy studniówkę – konkurs

djW zeszłym roku mój znajomy wygrał konkurs i został zatrudniony jako kontaktowy wodzirej na wesele z Poznania. Miał kilka takich imprez i zarobił na tym ładne pieniądze. Jako wodzirej na wesele idealnie się sprawdził i w przyszłości planuje się tym zająć. Ja chciałbym pracować jako konferansjer oraz jako dj i dlatego w tym roku muszę się dobrze przygotować. Podobno uczeń, który wygra konkurs będzie grał jak dj na studniówki we wszystkich szkołach. W przyszłości również chciałbym być dj, ponieważ mogę pełnić obie funkcje. Jako dj oraz jako konferansjer. Ten konkurs jest dla mnie ogromną szansą. Repertuar jaki przygotowałem był bardzo szczegółowo przeze mnie sprawdzony. Kto wie, może uznają, że ze mnie jest najlepszy dj w Poznaniu? Do konkursu przygotowywałem się przez cały miesiąc. Codziennie ćwiczyłem i sprawdzałem się jako dj, aby mieć pewność, że jestem doskonale przygotowany. Następna taka okazja pojawi się dopiero za rok, dlatego nie chcę tyle czasu czekać. Jako dj na wesele i studniówki na pewno bym się świetnie sprawdził i na konkursie to udowodnię. Konkurs jest bardzo rozbudowany. Można grać, śpiewać, pełnić funkcję jako konferansjer oraz także jako wodzirej na wesele.

Ten konkurs odkrywa wiele talentów w naszej szkole i wiem, że w tym roku będzie tak ze mną. Przygotowany jestem bardzo dobrze, moi rodzice twierdzą, że już jest ze mnie najlepszy dj i na pewno na konkursie to zostanie zauważone. Mam taką nadzieję. Konkurs za dwa dni. Jestem spięty i zestresowany, ale to jest naturalne. Bardzo mi zależy.