Technologia rolnicza – hale udojowe

Stworzyłem stronę internetową dla ogromnej firmy rolniczej. W zasadzie to był ogromny kompleks hodowli bydła na potężną skalę. Przede wszystkim na stronie opisywałem jakie dojarki są wykorzystywane do pracy przy poborze mleka. Dojarki różnych firm, dlatego, że wiele firm sponsorowało tę stronę internetową, to musiałem umieścić o nich informacje.

Hale udojowe na stronie internetowej

hale udojoweOczywiście te dojarki były wykorzystywane w różnych oddziałach, gospodarstwach więc mogły być różnych producentów. Opisywałem też jak działają hale udojowe, ogromne aseptyczne budynki w których podłącza się rzędami krowy i doi się z nich mleko. Muszę przyznać, że te dobre hale udojowe wywarły na mnie ogromne wrażenie. Kiedyś myślałem, że tak to nie przebiega, że te hale udojowe wyglądają zupełnie inaczej. Mogłem dzięki temu się zmierzyć z prawdą. Na stronie, zleceniodawca, kazał mi opisać też schładzalniki do mleka, ponieważ są one bardzo ważnym elementem w takich przedsiębiorstwach. Tak schładzalniki do mleka pozwalają na dłużej zachować świeżość towaru, dlatego też był duży nacisk na informacje. Na szczęście schładzalniki do mleka były jednej firmy, więc mogłem przekopiować tekst na podstrony dotyczące innych gospodarstw. Byłem na jednym z takich gospodarstw, aby porobić zdjęcia na stronę i widziałem jak pracują wozy paszowe. Totalna mechanizacja, muszę przyznać, na tej wsi. Wozy paszowe karmią trzodę w sposób precyzyjny, niezwykle efektywnie, a może nawet efektownie, bo wyglądało to niesamowicie. Tak wozy paszowe to całkiem fajny wynalazek dla rolnictwa.

Na dziedzińcu stały wielkie przyczepy skorupowe w których było zboże, tak mi powiedział gospodarz. Wielkie były te przyczepy skorupowe, zrobiłem im zdjęcia i umieściłem na stronie. Ta przygoda na wsi, zaowocuje fantastyczną stronką.