Tapety, firany, karnisze – własny sklep

Nazywam się Agnieszka i mam trzydzieści cztery lata. Od niedawna mieszkam w Bydgoszczy i postanowiłam założyć swój sklep, gdzie będę sprzedawała firany, zazdrostki, karnisze, zasłony i ogólnie całe wyposażenie.

Sklep z tapetami pomoże mi rozpędzić biznes

tapetaMam już wybrany lokal w centrum, tuż obok sklepu, gdzie sprzedają tapety Bydgoszcz, więc sąsiedztwo idealne, ponieważ jak ktoś zmienia wystrój to i zainteresują go nowe firany, które może u mnie kupić. Ten sklep z tapetami prowadzi młoda dziewczyna, więc jestem pewna, że na pewno się zaprzyjaźnimy. Kiedy przyjechałam do swojego lokalu stwierdziłam, że konieczna jest dekoracja okien wystawowych, żeby zwiększyć zainteresowanie przechodniów swoim sklepem. Poprosiłam Elę, która jest dekoratorką, żeby mi pomogła.
Z Elą znamy się jeszcze z czasów liceum, ponieważ razem dojeżdżałyśmy do Bydgoszczy do szkoły. W szkole się przyjaźniłyśmy, ale kiedy poszłyśmy na studia to nasze drogi się rozeszły i kontakt był rzadszy. Dopiero kilka lat temu odświeżyłyśmy swoją znajomość po spotkaniu absolwentów. Ela przyjechała do mnie po południu i razu zabrała się do pracy. Zrobiona przez nią dekoracja okien wyglądała naprawdę imponująco i byłam bardzo zadowolona. Ela nie chciała ode mnie żadnych pieniędzy, więc w ramach podziękowania dałam jej piękne zasłony do salonu, z których była bardzo zadowolona. Jutro otworzę swój sklep i już będę mogła zająć się sprzedażą. Jestem podekscytowana i mam nadzieję, że będę miała dużo klientów. Jutro też pójdę się przywitać z dziewczyną, która prowadzi sklep z tapetami, ponieważ zależy mi na dobrych relacjach.

Wieczorem miałam jeszcze sporo czasu dla siebie, więc zrobiłam sobie gorącą kąpiel i postanowiłam poczytać swoją ulubioną książkę. Chciałam się odprężyć i zrelaksować przed dniem pełnym wyzwań.