Szybka przeprowadzka na terenie kraju

Jestem właścicielką firmy, która zajmuje się pomocą przy przeprowadce. Nie każdy posiada samochód do tego, by przewieźć rzeczy osobiste, nie wspominając już o meblach. Posiadam trzy duże samochody, które z łatwością takie meble przetransportują. Bardzo lubię pomagać ludziom, dlatego postanowiłam taką firmę założyć. Zatrudniam dziesięciu pracowników, którzy pracują na zmiany. 

Pomoc przy przeprowadce

przeprowadzki na terenie polskiMoja firma działa na terenie całego kraju, pomimo, że siedzibę mam w jednym miejscu. Jesteśmy w stanie przewozić rzeczy z jednego krańca Polski na drugi. Wiem, że ludzie chcąc się przeprowadzić, szukają firm w Internecie. Założyłam więc swoją własną stronę internetową, którą zatytułowałam: przeprowadzki na terenie polski. Mam bardzo dużo klientów, dlatego też planuję zwiększyć zatrudnienie, oraz zakupić jeszcze dwa samochody mniejsze. W ten sposób mogłabym przewozić mniejsze przedmioty. Proszę klientów o zostawianie opinii na mojej stronie. Znajduje się tam również numer telefonu, na który mogą dzwonić klienci i umawiać się na dokonanie przeprowadzki. Po zgłoszeniu ustalam z klientem, ile rzeczy jest do przewiezienia i dokładną lokalizację. Przed przeprowadzką wyceniam całą pracę. Rachunek składa się z opłaty za benzynę, oraz pracę moich pracowników. Ludzie bardzo sobie chwalą moją firmę, co bardzo mnie cieszy. W ten sposób moja firma się rozwija. Dzięki temu będę mieć większe zyski.

Na ten moment mam już kilka zleceń na przeprowadzki. Pracę mamy na kilka tygodni. Interes mi się rozwija. Ostatecznie postanowiłam zakupić ten mały samochód do przewozu drobnych przedmiotów. Ostatnio nawet koleżanka poprosiła mnie o pomoc przy przeprowadce. Bardzo się cieszę, że mogę pomagać ludziom. Oni też są bardzo zadowoleni. Przeprowadzki dla nas nie są żadnym problemem.