Stylowe zdjęcia korporacyjne

 

W naszej korporacji zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów. Dlatego właśnie prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne są działaniami na szeroką skalę. Działamy w dziedzinie obsługi klienta, dlatego kandydaci na nasze stanowiska powinny nie tylko być rzetelne i dobrze wykwalifikowane, ale również reprezentacyjne. Jak jednak sprawdzamy ten ostatni aspekt?

Zdjęcia korporacyjne w dobrej cenie

fotografia korporacyjna krakówPrzede wszystkim prowadzimy szeroko rozumiany program staży, po których istnieje szansa uzyskania nawet umowy na czas nieokreślony. Jest więc o co walczyć. Jak jednak sprawdzić, czy potencjalni pracownicy posiadają odpowiednią prezencję? Działania naszej firmy dowiodły, że doskonale sprawdza się fotografia korporacyjna Kraków. Każdy z naszych kandydatów wysyłany jest na profesjonalną sesję zdjęciową, w której fotografowany jest w tak zwanych warunkach korporacyjnych. Ujęcia mogą być naprawdę bardzo różne. Jedne z nich to zdjęcie z przodu, przedstawiające osobę pochylającą się nad dokumentami. Inne z kolei przedstawiają całe sylwetki podczas niesienia stosu dokumentów. Jeszcze inne prezentują osobę podczas zainscenizowanego przemówienia. W fotografii korporacyjnej w rzeczywistości nie ukazywana jest uroda. Bardziej zdjęcia skupiają się na wydobyciu z osoby jej klasy, dobrego wychowania oraz faktycznego stosunku do pracy na najwyższym poziomie. Zwykle kandydaci weryfikowani w ten sposób okazują się bardzo efektywni.

Moja firma ma wobec kandydatów na określone stanowiska bardzo wysokie wymagania. Jednym z nich jest nienaganna prezencja, która jest weryfikowana, gdy potencjalny pracownik, aktualnie znajdujący się na stażu zostaje oddelegowany do sesji zdjęciowej, podczas której wykonywane zostają  profesjonalne fotografie korporacyjne.