Stylowe dekoracje światłem na ślubie?

Przygotowania ślubu i wesela bywają bardzo wymęczające i stresujące. Wie to chyba każda para, która planuje ślub. Wiedzą to także przyjaciele oraz rodzina pomagająca im w tym. Co jest najważniejsze w przygotowaniach?

Coraz popularniejsze są stylowe dekoracje światłem

dekoracje światłemTo wbrew pozorom nie jest ta część kościelna wybór kościoła, sukni czy garnituru a część weselna. Czyli wybór sali, cateringu oraz dj na imprezę. To przez tą drugą część zaproszeni goście będą oceniali czy im się podobało. Jeżeli chodzi o dania najlepiej postawić na potrawy tradycyjne w wielu odsłonach. Kuchnie orientalne nie do końca się sprawdzają. Może to trafi do młodych ludzi jednak do starszych osób nie za bardzo. Dobrze jest przygotować coś dla wegetarianów, ponieważ taki styl życia zaczyna być coraz bardziej popularny. Jeżeli chodzi o sale to wiadomo jest to kwestia indywidualna w zależności ilu mamy zaproszonych gości, w jakiej miejscowości mieszkamy lub jakie mamy upodobania. Musimy za to uważać na kolorystykę wystroju by nie była przytłaczająca ani przygnębiająca. W końcu to czas do świętowania oraz zabawy. A właśnie, jeżeli chodzi o zabawę dj jest równie ważny. Musi to być osoba pewna siebie, oryginalna, kreatywna. Dj wodzirej tłumaczy, że to nie zawsze muszą być osoby młode ale panowie po czterdziestce też sobie dają świetnie radę. Bardzo popularne teraz w ich ofertach stają się stylowe dekoracje światłem. Warszawa w nich przoduje. Jest to naprawdę niezła opcja i coś nowego z czym nasi goście dotychczas się nie spotkali. Gdzie najlepiej szukać odpowiedniego dj? Można popytać wśród znajomych lub poszukać ofert w internecie bądź książkach telefonicznych.

Wyszukujemy na przykład „dj na wesele” i porównujemy zgłoszenia. Gwarantuję, że jest w czym wybierać i na pewno uda się znaleźć odpowiednią osobę do tego zadania.

O dekoracjach poczytasz na http://www.djrav.pl/