Stylista młodzieżowy w szkole

Na początku obawiałem się, że taki format zajęć z nowym gościem nie przypadnie do gustu każdemu. Wiedziałem, że chłopcom nie spodoba się temat doradcy do spraw stylu. Cóż jednak, musiałem coś też dla dziewczyn zaproponować.

Najmodniejsze marki backyard cartel dla nastolatków

backyard cartelPrzyjechał mój kolega z baru, którego poznałem w Kwidzynie. Mietek Bujda, znany był z promowania najnowszych marek dla młodzieży. Ubierał głównie młodych celebrytów w kraju. Opowiadał o marce jaką jest backyard cartel, wiele znał anegdot z życia gwiazd. Okazało się, że backyard cartel to marka w którą ubierało się wiele znanych osób, o których nawet byście nie pomyśleli. Później zaczął opowiadać o marce cayler and sons, tutaj wspomniał coś o czapkach, o oryginalnych pomysłach na daszki, naszywki i aplikacje. Dziewczyny bardzo dobrze znały markę cayler and sons, a nawet okazało się, że paru chłopców miało ich koszulki. Super, bo to ożywiło rozmowę po obu stronach płci. Potem mówił o zaletach jakie ma koszulka KOKA, w jaki sposób można dobierać różne wzory do czapek, butów, czy wygodnych dresów. Dzieci były coraz bardziej zainteresowane, szczególnie kiedy jeden z chłopców zdjął bluzę pod którą była koszulka KOKA. Lekcja zaczęła się świetnie rozkręcać. Mój kolega pokazał na sobie, jak swietnie carhartt koszulka komponuje się z jego włosami, wytłumaczył jak się to wszystko dobiera. Popatrzyłem na niego i uznałem, że carhartt koszulka to dobry prezent dla mojej żony na urodziny za rok. Ostatnim, ale to tematem najciekawszym, była rozmowa na temat, kto jakie czapki nosi, kto ma snapbacka, fullcapa i tym podobne.

Okazało się co mojego kolegę bardzo ucieszyło że popularna jest w klasie czapka mitchell and ness i wielu chłopców właśnie ją posiada. Zatem Mietek z zajęć wyszedł bardzo zadowolony, bo się cieszył.

Więcej informacji o markowych ciuchach na Matshop – sklep internetowy z odzieżą