Strona internetowa z panelami Loft System

Jestem informatykiem. W zawodzie pracuje już od dziesięciu lat. Moja przyjaciółka otworzyła sklep z materiałami budowlanymi. Poprosiła mnie o pomoc w założeniu strony firmowej. Dla mnie to żaden problem. Wiem, że koleżanka wszystkie swoje oszczędności włożyła w sklep więc powiedziałem jej że za swoją pracę nie wezmę żadnego wynagrodzenia.

Panele Loft System są trudniejsze w montażu

panele Loft SystemKoleżanka bardzo się ucieszyła i była mi wdzięczna za pomoc. Na stronie miały się znaleźć wszystkie towary, które zamierza sprzedawać. Koleżanka chciała aby klienci mogli składać zamówienia przez internet. Do systemu miałem wprowadzić tynk trawertyn. Był to wysokiej jakości tynk, który był przeznaczony szczególnie do kuchni. Tynki luxmal były polecane do łazienek i pomieszczeń gdzie występowała wilgoć. Tynki dekoracyjne zazwyczaj wykorzystuje się do pomieszczeń takich jak salon. Najważniejsze aby tynki te były nakładane przez fachowców. Specjalista musi wiedzieć jak prawidłowo nakładać tynki aby ładnie się prezentowały. Koleżanka w swoim sklepie miała także panele dekoracyjne 3D. Bardzo mi się spodobały. Chyba też się na nie zdecyduje do mojego pokoju. Panele dekoracyjne 3D można było nabyć w różnych kolorach i wzorach. Cena nie była wysoka. Panele Loft System były dużo droższe ale ich jakość była nieporównywalna z panelami dekoracyjnymi. Panele Loft System do nowoczesnych wnętrz były także trudniejsze w montażu. Częstochowa to duże miasto i koleżanka miała sporą konkurencję. Koleżanka była bardzo zadowolona z wykonanej przeze mnie pracy.

Na stronie było dużo zdjęć. Każdy towar był szczegółowo opisany. Przy każdy materiale znajdowała się cena. Można było towary zamawiać w sklepie internetowym a następnie je odbierać bez stania w kolejkach. W zamian za moją pracę koleżanka dała mi panele, które mi się podobały