Sprzęt fitness na siłowni

Zawsze bardzo lubiłam dbać o swoją sylwetkę. Tak naprawdę zawsze prowadziłam aktywny tryb życia. Także prócz ruchu próbowałam się dobrze odżywiać. Ograniczałam niezdrowe tłuszcze i węglowodany. Za to w dość dużych ilościach spożywałam sezonowe warzywa i owoce.

Dobry sprzęt do fitnessu jest bardzo ważny

sprzęt fitnessMoże gdybym nie czuła się dobrze prowadząc taką a nie inną dietę to zmieniłabym to. Jednak mi taki sposób życia bardzo odpowiadał. Po prostu czułam się naprawdę dobrze i miałam dużo energii. Jednak ostatnio trochę przez wakacje sobie odpuściłam. Było bardzo dużo grilli i miałam też mało czasu na jakąkolwiek aktywność fizyczną w rezultacie czego przytyłam znacznie. wiedziałam, że muszę zacząć szybko działać by wyglądać tak jak wcześniej. Koleżanka namówiła mnie do tego bym razem z nią zaczęła chodzić na fitness. Tak naprawdę lubię bardzo i fitness i siłownię dlatego powiedziałam jej, że czemu nie. W Warszawie nie brakuje dobrych klubów gdzie jest dobrej jakości sprzęt fitness i dobrzy trenerzy. Koleżanka powiedziała mi, że w jednym z klubów jest sprzęt life fitness czyli chyba sprzęt najlepszej marki jaka tylko jest. No oczywiście jak już chodzić gdzieś ćwiczyć to tylko tam gdzie jest najlepszy sprzęt. Moja koleżanka miała kilka takich sprzętów do ćwiczeń w domu. I powiedziała mi kup sprzęt fitness to będziesz mogła ćwiczyć w domu praktycznie tak samo jak na siłowni. Stwierdziłam, że zanim cokolwiek kupię muszę ten sprzęt przecież przetestować na siłowni. Ona ćwiczyła już bardzo długi i rzeczywiście miała bardzo wysportowaną sylwetkę.

Najbardziej zastanawiało mnie to, że koleżanka nie stosowała żadnej diety. Ona po prostu tylko i wyłącznie ćwiczyła. Jadła według mnie dosyć tłustą. Zresztą jadła naprawdę bardzo duże ilości jedzenia mimo to nie tyła. Po prostu bardzo dużo ćwiczyła i spalała zbędne kalorie.

Więcej o fitnessie na stronie: http://meadowgroup.pl