Sprzedaż ekogroszku

Kilka miesięcy temu skończyłam szkołę. Postanowiłam sobie zrobić przerwę w nauce i zarobić trochę pieniędzy. Interesujący mnie kierunek miał powstać w przyszłym roku, więc do tego czasu uzbieram pieniądze. Na naszym śląskim rynku pracy jest dużo interesujących ofert i znalazłam jedną z nich.

Ekogroszek to dobry wybór!

ekogroszekZatrudniłam się w sklepie, gdzie się sprzedaje opał taki jak ekogroszek, brykiet, drewno czy pellet. Największy asortyment w sklepie to ekogroszek workowany, o który najczęściej pytają klienci. Czasami tylko ktoś kupuje brykiet czy drewno. Najczęściej właśnie ludzie pytają o ekogroszek pakowany, który chcą kupić. Nasz ekogroszek paczkowany jest w różnych pojemnościach. Można kupić nawet ekogroszek pakowany po pięć kilogramów. Ludzie jednak kupują ekogroszek workowany, ponieważ jest go dużo i wystarcza na dłuższy czasu. Zanim zostałam przyjęta do tej pracy przeszłam szkolenie. Uzyskałam wszelkie informacje na temat wydobycia węgla, tego jak powstaje ekogroszek śląsk oraz gdzie można go stosować. Pomogło to, ponieważ często klienci pytają, czy ekogroszek nadaje się do kominków. Dzięki mojej wiedzy mogę udzielić im pełnych i rzetelnych informacji. Dobrze mi się pracuje w tym sklepie i zdecydowałam, że rozpocznę studia zaoczne, żeby nadal móc sprzedawać ekogroszek w sklepie. Dobrze mi płacą i mam wolne weekendy. Nie będzie to kolidowało w żaden sposób ze studiami. Dzisiaj na sklep wjechała dostawa i przywieźli ekogroszek workowany w ilości trzystu worków.

Maciej, pracownik magazynu od razu zabrał się za wypakowanie i ułożył ekogroszek na półkach w sklepie. Resztę zaniósł na magazyn i uzupełni jak już będą braki. Lubię Macieja, dobrze nam się współpracuje i często pomaga mi zdjąć ekogroszek z półki. Dzisiaj z Maciejem idziemy po pracy na obiad.