Sprzedawczyni od profil aluminiowych

Od trzech lat pracuję w jednym w sklepów, które znajdują się w mojej miejscowości. Nazwy mojej miejscowości nie będę tutaj podawała, ponieważ chcę, żeby to pozostało anonimowe. Sklep ten, w którym pracuję jest na prawdę dużym sklepem i posiada można powiedzieć, że na prawdę różnorodny asortyment.

Profil aluminiowy kupowany masowo – dlaczego?

Profil aluminiowyW tym sklepie w zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego też ten sklep ma bardzo, ale to bardzo wielu klientów. Każdego dnia jest tutaj na prawdę mnóstwo klientów, dlatego też w sklepie pracuje wielu pracowników, w tym jak wspomniałam również ja. Ja akurat pracuję w dziale, w którym sprzedaje się asortyment aluminiowy. Pracy jest bardzo dużo, ponieważ jak wspomniałam, sklep odwiedza wielu ludzi. Akurat jeżeli chodzi o mój dział, to najlepiej sprzedają się profile aluminiowe. Dlatego też aluminium profile są najczęściej zamawiane przez szefostwo, ponieważ akurat sprzedają się one bardzo dobrze. Taki profil aluminiowy przydaje się ludziom do wielu rzeczy, więc ludzie można powiedzieć, że masowo go kupują. W naszym sklepie również zdarzają się promocje, żeby zachęcić ludzi do tego, żeby kupowali różne rzeczy. W ubiegłym tygodniu akurat właśnie na tym moim dziale była promocja, ponieważ o czterdzieści procent przeceniony był kątownik aluminiowy. Przez to pracy miałam dwa razy więcej, ponieważ ludzi zachęcała wspomniana promocja i można powiedzieć, że tłumami po owy kątownik przychodzili, co równoznaczne jest oczywiście z tym, że ja miałam więcej pracy.

Pomimo tego, że pracy jest na prawdę dużo, to nie mogę narzekać. Jestem zadowolona z tego, że mam pracę z której jestem zadowolona. Cieszę się niezmiernie, że mogę na siebie zarabiać. Z ludźmi z pracy mam bardzo, ale to bardzo dobry kontakt, dogadujemy się. Z kilkoma dziewczynami nawet się zaprzyjaźniłam.