Sprzedaję piece nadmuchowe jako handlowiec

Dostałem premię za lipiec. To był dla mnie dobry miesiąc. Nie sądziłem, że uda mi się zdobyć tak wiele zamówień dla mojej firmy. Pracuję jako przedstawiciel handlowy od roku i to mój rekord w sprzedaży w firmie. Przełożony wezwał mnie do siebie i pochwali moją pracę.

Piec nadmuchowy powinien być najlepszej jakości

piec nadmuchowyJak moja sprzedaż nadal będzie taka wysoka to dostanę awans. Teraz mam jeszcze większą motywację, żeby się starać jeszcze bardziej. Sprzedaje piece nadmuchowe najlepszego producenta w naszym mieście. Obsługuję cale nasze województwo. Mam już kilku klientów, z którymi współpracuję już od początku mojej pracy w tej firmie. Cena za produkty może być różna. Producent wytwarza piece z nadmuchem w różnych cenach. Piec nadmuchowy może być tańszy lub droższy. Wszystko zależy od potrzeb klienta. Ja zazwyczaj przekonuję, ze praktyczny piec nadmuchowy nie powinien być wybierany pod względem ceny a jakości. Zawsze doradzam klientom, żeby nie oszczędzali na piecu. Piec z nadmuchem to wydatek jednorazowy i musi on nam służyć wiele lat. Piec nadmuchowy to bardzo dobre rozwiązanie. Jestem w zupełności przekonany, że piece nadmuchowe zrobią jeszcze furorę w naszym kraju a pewnie i nawet za granicą. Producent, dla którego pracuję ma zamiar wyruszyć na podbój klientów zagranicznych ale na razie zajmuje się rozpoznaniem ich rynku. Piec z nadmuchem jest nowoczesną formą ogrzewania. Jest bardzo wydajny i oszczędny.

Ogromną zaletą jest fakt, że w pomieszczeniach, nie ma rur ani grzejników. Filtry, które są zamontowane w naszych piecach nie pozwalają na przenikanie do powietrza alergenów i kurzu. Specjalnym sterownikiem można ustawiać temperaturę w pomieszczeniach a także regulować wilgotność. W tym miesiącu także zamierzam pobić mój rekord. Zamierzam zawalczyć o mój awans i wyższą wypłatę.