Sprzedaję instalacje wentylacyjne jako przedstawiciel

Moja dziewczyna ma dzisiaj urodziny i muszę wymyślić dla niej jakiś fajny prezent. W sumie to świetnie się składa, bo dziś jadę do klienta, który ma siedzibę niedaleko galerii handlowej, to tam zajrzę i wybiorę dla niej coś ładnego.

Instalacje wentylacyjne dobrze się sprzedają

instalacje wentylacyjneJestem przedstawicielem handlowym i głównie pracuję w terenie. Taka formia zatrudnienia jest dla mnie idealna, bo zawsze mogę coś po drodze załatwić a mam mnóstwo tematów do ogarniania. Moja firma oferuje instalacje wentylacyjne a odpowiadam za to, żeby znaleźć jak najwięcej klientów, których zainteresuję naszymi rozwiązaniami. Nasze instalacje wentylacyjne sprzedają się dobrze co jest dla mnie ogromnym plusem bo zarabiam całkiem niezłe pieniądze. Zawsze świetnie mi się wiodło, ale jak pojawił się w ofercie chiller to był wtedy wielki bum! Klienci to bombardowali mnie telefonami i pytali czy mogą zamówić u mnie chiller oraz pytali czy od razu dostarczę produkt. Szef to wiedział co robi decydując się na to rozwiązanie bo ma mnóstwo dochodów i cały czas chodzi zadowolony. Klient, do którego mam dzisiaj podjechać chce zamówić od nas chiller ale też interesują go instalacje wentylacyjne i coś czuję, że to będzie niezły kontrakt dla mnie. Najpierw jednak wejdę do galerii, żeby kupić coś dla Julki. Wieczorem zabiorę ją na kolację do naszej ulubionej restauracji i wiem, że będzie bardzo szczęśliwa. Klient już na mnie czekał i od razy zapytał czy jest dla niego chiller, na którym tak mu zależało. Przedstawiłem mu wszystkie dokumenty i był zachwycony tak sprawną obsługą.

Zamówił również instalacje wentylacyjne, o których wspominał i wyszedłem od niego bardzo zadowolony. Ten facet będzie ze mną współpracował na stałe i już wiem, że co miesiąc będzie mi podbijał wynik w pracy. Jestem usatysfakcjonowany.

Więcej na http://www.ozzone.pl