Sprowadzenie dla klienta pompy elektrycznej

Zapewniałem wszystkich klientów mojej firmy, że jestem w stanie dla nich załatwić wszystko. Tą reklamą głównie przyciągałem klientów i wywiązywałem się zawsze ze wszystkich ustaleń. Firmę miałem jednoosobową i radziłem sobie bardzo dobrze. 

Zamówienie pompy elektrycznej u najlepszego producenta 

pompa elektrycznaKlienci często do mnie wracali i większość twarzy już znałem. Pojawił się u mnie klient, którego wcale nie kojarzyłem i już wiedziałem, że pojawił się u mnie po raz pierwszy. Zapytał, czy posiadam w ofercie pompę elektryczną, bo takiej potrzebował. Akurat na stanie nie miałem dostępnej pompy, ale od razu zapewniłem klienta, że na wtorek mogę mu załatwić. Ucieszył się i złożył zamówienie. Dostałem konkretne informacje jaka to miała być pompa elektryczna i od razu zabrałem się za poszukiwanie producenta, u którego mogłem ją zamówić. Znałem kilku producentów, jednak zamówienie złożyłem u najlepszego producenta pomp elektrycznych, gdyż chciałem, żeby nowy klient był bardzo zadowolony. Jemu właśnie najbardziej zależało na jakości i niezawodności pompy a cena nie odgrywała tak dużej roli. Zamówienie udało się sprawnie zrealizować i już w poniedziałek otrzymałem pompę dla tego klienta. Wiedziałem, że zależy mu na czasie, dlatego od razu do niego zadzwoniłem, żeby o wszystkim go poinformować. Był zadowolony i w ciągu trzydziestu minut pojawił się w moje firmie. Dokładnie takiej pompy elektrycznej poszukiwał i był mi wdzięczny za pomoc. Uznał, że jestem człowiekiem godnym zaufania. 

Miałem kolejnego stałego klienta, który na dodatek polecał mnie swoim kontrahentom. Wielu nowych klientów się u mnie pojawiało i miałem dużo zleceń. Na wszystko sam zapracowałem i byłem z siebie dumny, ponieważ nie każdy był w stanie osiągnąć tak wiele jak ja.