Słodka promocja biznesu krówkami z logo firmy

Cukierki promocyjne ze spersonalizowanym logo to prosty i przyjemny sposób na reklamę firmy oraz pozostawienie w pamięci klientów czy kontrahentów słodkiego wspomnienia. Jest to doskonały gadżet do promocji marki dyskretnie, ale skutecznie opierając się na małej chciwej pokusie, której niewielu będzie się w stanie oprzeć.

Pyszne krówki z logo firmy

krówki z logo firmyOd gabinetu lekarskiego po fabrykę mebli i od centrum sportowego po instytucję finansową, każdy rodzaj biznesu może zainwestować w promocję swojej firmy poprzez drobny upominek jakim są krówki z logo firmy. Wystarczy zaprojektować odpowiedni wzór, przesłać go firmie zajmującej się gadżetami promocyjnymi, a następnie zaplanować strategię marketingową. Cukierki mogą zostać wyeksponowane w widocznym miejscu i być dostępne dla każdego klienta lub dla wybranej grupy docelowej, mogą stanowić promocyjny atrybut na targach lub warsztatach lub być elementem większej akcji promocyjnej. Cena za kilogram spersonalizowanych smakołyków różni się w zależności od firmy, której powierzymy zlecenie i zazwyczaj waha się od 25 do nawet 50 zł. Inwestycja w jakość może okazać się istotna, gdyż częstowanie potencjalnych klientów niesprawdzonym produktem może źle świadczyć o naszej marce i zadziałać odwrotnie do zamierzonego celu. Wybierajmy krówki z wyszczególnionym składem, unikając sztucznych barwników oraz słodzików i kierując się zasadą: im mniej składników tym lepiej.

Ciągutki czy kruche? Kakaowe czy śmietankowe? Ile osób tyle różnych preferencji, dlatego robiąc zbiorowe zamówienia najlepiej celować w uniwersalne smaki. Mając do wyboru zwykłe gadżety typu długopisy, smycze itd., a spersonalizowane słodycze z pewnością warto rozważyć te ostatnie, którym nikt się nie oprze i pozostawią przyjemne skojarzenie z naszą firmą.