Skuteczne kosmetyki do cery suchej i wrażliwej

Osoby, których cera jest bardzo delikatna, łatwo ulega przesuszeniu oraz podrażnieniom wymaga specjalnego traktowania. Zazwyczaj wystarcza stosowanie kremu nawilżającego. Jednak krem kremowi nierówny, dlatego przed zakupem warto zainteresować się składnikami, które zostały użyte do produkcji kosmetyków, a także spektrum jego działania.

Wyjątkowe kremy Make Me Bio

make me bio do cery suchejCera sucha potrzebuje kosmetyków pielęgnacyjnych, które będą ją delikatnie otulały, tworząc na twarzy nawilżający kompres. Niewiele jest preparatów, które skutecznie radzą sobie z jej wrażliwością. Część działa jedynie doraźnie, a po wchłonięciu znowu odczuwamy nieprzyjemne pieczenie, kłucie lub mamy wrażenie ściągniętej skóry. Na takie problemy najlepszy będzie niezwykły krem make me bio do cery suchej. Jego skład jest oparty na działaniu naturalnych olejków z całego świata. Znajdziemy w nim olej z orzechów makadamia, który regeneruje skórę twarzy i skutecznie ją uelastycznia. Kolejnym składnikiem jest olej ze słodkich migdałów. Posiada on silne działanie nawilżające, a zawarte w olejku bogactwo witamin zapewnia rewitalizację oraz chroni przed starzeniem. Krem Make Me Bio do cery suchej to również pielęgnujące działanie olejku jojoba, który tworzy na wierzchniej warstwie skóry warstwę ochronną, a przy tym sprawia, że cera staje się jędrna oraz miękka. W tym kosmetyku znajdziemy również masło mango, które łagodzi podrażnienia. Ponadto działa silnie nawilżająco, co jest najważniejszym elementem pielęgnacji cery suchej.

Krem Make Me Bio obok wymienionych składników, zawiera jeszcze wodę różaną. Sprawia ona, że podrażnienia  i stany zapalne zostają złagodzone, a cera pozostaje czysta oraz skutecznie odżywiona. Ponadto zawartość wody różanej sprawia, że krem pięknie pachnie.